Про радіо

Радіоком­панія «Місто над Бугом» це музика та найактуальніші новини щогодини. Ми мовимо 24/7 з мегасучасної студії, яка знаходиться в самому серці найколоритнішого вінницького району, що зветься Єрусалимка.  

Назву радіостанції дала однойменна програма першого на Вінниччині обласного радіо. Ідея створення вінницької міської радіостудії належала автору радіопроекту «Місто над Бугом»  Дмитру Педоруку та Володимиру Бойку.

Творча концепція РК «Місто над Бугом» авторський контент та профільні програми. В ефірі 101,8 FM журналісти висловлюють свої думки й враження, звертаються до експертів, інсайдерів та, звісно, комунікують зі слухачами. Інформаційна служба, редакції творчих та розважальних проєктів прагнуть завжди тримати руку на пульсі міських подій!

Отримати потужний заряд бадьорості та позитиву на весь день можна послухавши ранкове Drive show.  А після важкого робочого дня ваш вечір розфарбовує Light show. Відкриті розмови про актуальні питання, події та особистостей слухайте у проєкті Час змін. Вихідні насичує гумором та яскравими емоціями ранкове Party в халаті, а ввечері справжнє асорті зі свіжих новин дарує Weekend show. Щодня у наш Viber отримуємо безліч повідомлень з привітаннями, які звучать у Смайлі з доставкою. Маємо ще безліч цікавих тематичних програм, які краще одного разу почути, ніж читати опис.

 

Музичний формат сучасна, молодіжна музика, яка здивує найвибагливіших меломанів. Музика те, що підкреслює концепцію 101,8 FM, ідентифікує, створює настрій та змушує шазамити. Наше табу - російськомовні й народні пісні та шансон. Маєте композицію, якою хочете поділитися з Україною і світом  пишіть нашому музичному редактору: yaroslav.borshchyk@gmail.com

Ми радіо, що працює одразу у кількох площинах: на 101,8 FM, Першому національному каналі проводового мовлення та онлайн.  Пропонуємо: рекламу, рекламні акції та повноцінні PR кампанії, привітання, медіа-підтримку та ексклюзивну для Вінниці послугу мобільну студію. Команда професіоналів має якісне технічне обладнання, щоб забезпечити інформаційний супровід подіям, про які варто знати усім у Вінниці, Україні та світі. З переліком наших послуг та цінами на них можна ознайомитись ТУТ.

Радіокомпанія неодноразово ставала лауреатом та переможцем різних конкурсів, отримувала почесні грамоти, подяки, дипломи та допомогла встановити 2 рекорди. 

Хочете, щоб ми зафіксували ваш рекорд  пишіть сюди. 

Радіо «Місто над Бугом» – з любов’ю до Вінниці!