Новини

Без водія та з фотофіксацією: як у Вінниці штрафуватимуть інспектори з паркування

20 лютого 2020, 15:32

Інспектори відділу паркування планують розпочати виносити постанови про адміністративні правопорушення. Законодавство дозволяє виконувати цю функцію навіть без присутності водія.


Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради. Інспектори працюватимуть у всіх районах Вінниці. За законом, вони визначатимуть вид порушення, робитимуть 2 фотографії з прив’язкою до геолокації та виписуватимуть повідомлення про адмінправопорушення. Далі повідомлення друкуватимуть на мобільному принтері та залишатимуть на склі автомобіля. Інформацію в паперовому виді про штраф також надсилатимуть рекомендованим листом власнику авто за місцем реєстрації.

– Коли саме почнуть виписувати штрафи, ще невідомо. Нам ще потрібно виконати певні умови та оформити документи, щоб ми могли вже почати. Якщо поряд є правопорушення, ми направляємо інспекторів туди. Але вони не Нацполіція і не мають спеціальних транспортних засобів. Ми дякуємо тим, хто повідомляє про порушення, це дозволяє дізнаватись про проблемні місця та краще формувати маршрут,  зазначив начальник відділу паркування Геннадій Богуславський

За словами Геннадія Богуславського, у першу чергу виписуватимуть постанови за паркування на пішохідних переходах та перехрестях, паркування у два ряди, паркування транспортного засобу на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається менше ніж 2 метри, а також у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду.

Переглянути інформацію по постанові водії зможуть на сайті Вінницької міської ради у розділі "Порушення правил паркування".

 

Поділитися :

Останні новини

Всі новини