Новини

Депутат Вінницької облради підтримав позицію мера щодо необґрунтованого підвищення тарифів облводоканалом

27 травня 2020, 14:48

Депутат Вінницької обласної ради та очільник постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов також висловив свою позицію щодо наміру "Вінницяоблводоканалу" підняти тарифи на воду для споживачів.


У своєму відеозверненні на сторінці у фейсбук, він аргументовано пояснив у чиїй власності наразі перебуває підприємство, хто впливає на підняття ним тарифів та як це все впливає на вінничан і якість самої води.

– Велика частина мешканців не задоволена, як і я особисто, якістю послуг, які ми отримуємо. Я розумію позицію вінницього міського голови, тому що більшість вінничан не розуміють, що підприємство належить не Вінницькій міській раді, а Вінницькій обласній раді. І підприємство, яке обслуговує близько 85% мешканців Вінниці, наразі належить обласній раді. Наразі рішення щодо можливого підвищення тарифів не приймає міська чи обласна рада, рішення приймає НКРЄКП.

Андрій Ковальов підтримав позицію міського голови Сергія Моргунова та зауважив, що рішення про можливу передачу "Вінницяоблводоканалу" на баланс вінницької міської ОТГ приймають депутати обласної ради. Пан Ковальов зазначив, що це питання стало політичним, позаяк частина депутатів ним маніпулює. На жаль, заручниками ситуації є вінничани.

                                                                           

За словами керівника профільної комісії, на останній зустрічі керівництво Облводоканалу запевнило, що чинний тариф рентабельний для підприємства.

– Станом на зараз заборгованість підприємство не накопичує, тому ми розуміємо, що той тариф, який підняли декілька місяців тому є обґрунтованим для нашого комунального підприємства. На моє велике переконання, як голови профільної комісії з питань ЖКГ, перспектив для зміни технології очищення та модернізації мереж, які є у Вінниці, не існує, коли це підприємство буде на балансі обласної ради.

Андрій Ковальов наголосив, що четвертий рік наполягає на передачі цього обласного підприємства на баланс Вінниці та проведенні якісних незалежних аудитів на підприємствах монополістах регіону. Він також зазначив, що всі районні водоканали вже давно передали з балансу обласної ради на баланс відповідних громад.

– Місто постійно "підставляє плече", виділяє кошти на підтримання діяльності обласного підприємства, хоча воно навіть йому не належить. Місто ініціювала проведення компанією Делойт аналізу діяльності міського КП "Міськтеплоенерго" та запропонувало так само виділити кошти на аудит і облводоканалу. На жаль, ніяких документів для аналізу господарської діяльності водоканалу отримати не вдалось.

Нагадаємо, що раніше Сергій Моргунов вступив проти наміру облводоканалу вчергове підняти тариф на воду для вінничан та закликав на громадських слуханнях висловити незгоду з цим рішенням.

                                                     

Поділитися :

Останні новини

Проєкт щодо нерівномірного розподілу обов’язків у родині реалізовуватимуть у Вінниці

1 жовтня 2020, 13:48

У Вінниці пояснили новий порядок виплат компенсації за соціальний догляд членів родини

1 жовтня 2020, 11:53

У Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

1 жовтня 2020, 11:16

Жителі Вінниці заборгували 101 мільйон гривень за спожите тепло та гарячу воду

1 жовтня 2020, 10:47

На Вінниччині цьогоріч до армії підуть служити 650 юнаків

30 вересня 2020, 17:39

Поліція Вінниці затримала чоловіка, який познущався над співмешканкою, вивізши її в ліс

30 вересня 2020, 16:38

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

«Філармонійне безсоння» : вінницька обласна філармонія готується до експериментального проєкту

30 вересня 2020, 15:17

На Вінниччині за добу підтверджено 132 нових випадки захворювання на COVID-19

30 вересня 2020, 13:22

Лікар з Америки поділився досвідом боротьби з COVID-19 з вінницькими медиками

30 вересня 2020, 11:45
Всі новини