Новини

Для вінницької бригади соціально-психологічної допомоги придбали новий автомобіль

15 червня 2020, 14:08

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства приїжджатиме на виклики на новому службовому автомобілі. Їм передали новенький мінівен Renault Lodgy, який придбали за дорученням міського голови Сергія Моргунова. 


Про це повідомляють на сайті міської ради. Новий автомобіль розрахований на сім місць, що дозволить мобільній бригаді більш оперативно діставатися на місце виклику та надавати необхідну допомогу. Раніше працівники мобільної бригади діставалися на виклики на громадському транспорті, а останнім часом на вживаному авто, тому інколи було важко доправити жінку із дітьми до спеціалізованого притулку чи лікарні.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Дуже важливо, що цього року мобільна бригада буде забезпечена сучасним автомобілем, який придбаний за ініціативи мера Сергія Моргунова.  Дуже добре, що він має сім місць, адже часто ми забираємо сім’ю з дітьми до притулку, медичного закладу – і у звичайний автомобіль усі не поміщаються, а на громадському транспорті у такій кризовій ситуації не повезеш родину, – зазначила директорка міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Добровольська. 

Фото: www.vmr.gov.ua

До складу мобільної бригади входять психолог, фахівець із соціальної роботи та юрист. Вони сприяють постраждалим в отриманні тимчасового притулку, юридичної допомоги, з метою захисту прав і законних інтересів, надають екстрену психологічну допомогу, консультують з питань соціально-побутового і соціально-медичного забезпечення і, психолого-педагогічної допомоги. Сім’ї, в яких підтвердились випадки насильства, перебувають під супроводом фахівців ВМЦ ССС ДМ щонайменше впродовж трьох місяців.

– Автомобіль для мобільної бригади – велика необхідність. Коли ми тільки починали працювати, то діставалися громадським транспортом, що займало велику кількість часу. На жаль, ми бачимо, що останнім часом частішають випадки домашнього насильства, і в першу чергу найбільше від цього страждають діти. Буває, що ми маємо по три-чотири виклики на день. З початку цього року маємо уже 122 виклики, – додала психологиня мобільної бригади Олена Гудімова

Фото: www.vmr.gov.ua

Послуги мобільної бригади безкоштовні. Контактні телефони: (0432) 67-04-60, 093-900-15-60, 098-900-15-60, 15-60.

Нагадаємо, Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі розпочала діяти з першого липня минулого року. Вона функціонує при Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Це спеціалізована служба підтримки людей, які зазнали насильства і потребують допомоги фахівців. Основними її завданнями є реагування та надання соціально-психологічної допомоги постраждалим, зокрема, шляхом кризового та екстреного втручання. За час роботи бригада здійснила понад 500 виїздів.

 

Поділитися :

Останні новини

Проєкт щодо нерівномірного розподілу обов’язків у родині реалізовуватимуть у Вінниці

1 жовтня 2020, 13:48

У Вінниці пояснили новий порядок виплат компенсації за соціальний догляд членів родини

1 жовтня 2020, 11:53

У Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

1 жовтня 2020, 11:16

Жителі Вінниці заборгували 101 мільйон гривень за спожите тепло та гарячу воду

1 жовтня 2020, 10:47

На Вінниччині цьогоріч до армії підуть служити 650 юнаків

30 вересня 2020, 17:39

Поліція Вінниці затримала чоловіка, який познущався над співмешканкою, вивізши її в ліс

30 вересня 2020, 16:38

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

«Філармонійне безсоння» : вінницька обласна філармонія готується до експериментального проєкту

30 вересня 2020, 15:17

На Вінниччині за добу підтверджено 132 нових випадки захворювання на COVID-19

30 вересня 2020, 13:22

Лікар з Америки поділився досвідом боротьби з COVID-19 з вінницькими медиками

30 вересня 2020, 11:45
Всі новини