Новини

Гімнастки вінницького клубу «Еlite»  здобули перемоги на відкритому Кубку Молдови

28 листопада 2022, 09:46

Загалом юні гімнастки здобули 25 нагород різного ґатунку.

Як повідомили в Асоціації спортивних журналістів Вінниччини, фінішував  Moldova Open Cup із художньої гімнастики. На ньому вдало виступили вихованки вінницького клубу «Еlite» та гідно витримали конкуренцію із представницями Румунії, Кіпру, інших регіонів України та господарками килима.

Загалом у відкритому Кубку Молдови взяли участь понад 300 спортсменок. Клуб «Еlite», яким керують (і водночас тренують) Ольга Оксамитна і Дар’я Чернякевич, представляли 24 гімнастки 2017 — 2010 р.н. Їх допомогли підготувати наставниці Ірина Чистоколян, Юлія Кошелюк Катерина Матвієнко, Вероніка Горбатюк і вимушена переселенка Аліса Бойко із Харкова.

Їхні вихованки загалом здобули 25 нагород різного ґатунку. Особливо відзначилася Єлизавета Харченко, яка оформила золотий «хет-трик» в престижній категорії (серед дівчат 2013 р.н.). Зокрема, перемогла в загальному заліку, у  вправах з обручем та м’ячем.

Наші вихованки завжди створюють серйозну конкуренцію не лише в області і Україні, але й в міжнародних змаганнях за кордоном. Тренування під час війни не зупиняються. Проводимо їх навіть за відсутності світла. Для тренувальної зали придбали спеціальні світильники з акумуляторами. Під час повітряної тривоги спускаємося до укриття. Там дівчата займаються розтяжкою, — каже  Дар’я Чернякевич.

Досягнення гімнасток клубу «Еlite» у Молдові

2017 р.н.:

Соломія Сірачева  — 1 місце в загальному заліку;

Марія Муртазаєва — 1 місце в загальному заліку;

Олександра Кушніренко — 1 місце в загальному заліку;

Віолетта Таранюк — 2 місце в загальному заліку;

Єлизавета Дмитрашина — 3 місце в загальному заліку.