Новини

Лідери за темпами впровадження е-квитка: вінничани використовують 120 тисяч карток

15 червня 2020, 15:55

Вінниця має найбільшу емісію карток для проїзду в транспорті в Україні – наразі в обігу знаходиться 120 тисяч карт.


Про це свідчить статистика, яку щодня отримує КП «Вінницякартсервіс» з допомогою системи валідації та даних про розрахунок банківськими картками й через СМС. Як повідомляють на сайті міської ради, у травні у загальноміській системі було зареєстровано 1,198 мільйона пасажирів. Такий самий показник вже досягнуто за десять днів червня. Третина всіх пасажирів – це пільгові категорії населення. Очікується, що до кінця місяця пасажиропотік збільшиться до трьох мільйонів в місяць. 

– Серед переваг використання муніципальної картки – термін пересадки 30 хвилин.  На кожній картці є щонайменше три продукти якими можна користуватися. Перший – електронний гаманець, який дозволяє поповнити картку на довільну суму коштів; оплачувати багаж і також перевозити додатково ще чотирьох пасажирів. Також є два види проїзних, – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна. 

За її словами, під час карантину доставляти картки допомагали Вінницька транспортна компанія, департамент житлового господарства, департамент соціальної політики, департамент самоврядного контролю, відділ паркування, порфкоми, квартальні комітети, управляючі кампанії «Територія комфорту», «Господар Люкс», «Київській». За місяць вони видали 12 345 карток. Всі ці картки роздали особисто в руки під підпис.

Після послаблення карантину КП «Вінницякартсервіс» розпочав працювати в штатному режимі з 22 травня.

– Щодня до нас приходить близько 500 людей, 400 з них – отримувати картку. Наразі у нас формується нова тенденція – щодня звертається близько 100 людей для оформлення нових карток. Замовити картку також можна на віддалених робочих місцях Прозорого офісу, які розміщенні  в управлінських компаніях (колишні ЖЕКи). Разом з 22 травня ми вже оформили 1263 нових  картки. Всього в обігу на сьогодні 53,5 тисячі пільгових карток, якими вже користуються люди в транспорті, – каже Катерина Бабіна.

Після оголошення безготівкового проїзду у громадському транспорті у торговій мережі вінничани почали активно купувати неперсоніфіковані картки. В кінці квітня їх було в обігу 9 тисяч, в травні – вже 34,5 тисячі. За перших 10 днів червня реалізовано 11,2 тисячі карток. Також до центру постійно звертаються підприємства, які купують картки своїм працівникам.

– На сьогодні у Вінниці найбільша емісія (випуск) карток в Україні, які використовуються в подібних проєктах. Сьогодні в обігу майже 120 тисяч карток, і ними постійно користуються мешканці, – каже Катерина Бабіна. – З 9 червня денний пасажиропотік в муніципальному транспорті, який був зареєстрований, становить 101 тисяча людей. Банківською карткою та електронним гаманцем користується  63 тисячі осіб. 

У травні громадський транспорт перевіз 279 тисяч пільгових категорій населення. З 22 травня, після послаблення карантину, щодня у транспорті реєструється близько 30,5 тисяч пільговиків, що є майже третьою частиною від загальної кількості пасажирів.Серед пільговиків найбільше користуються транспортам пенсіонери за віком. У травні – це 190 тисяч трансакцій, найбільше вони їздять тролейбусом.

Наразі КП «Вінницякартсервіс» має видати ще близько 11 тисяч карток. Для їх отримання вінничани отримують відповідні смс-повідомлення. 

Нагадаємо, з травня у муніципальному транспорті почала діяти виключно безготівкова форма оплати за проїзд. Вінничани можуть сплачувати у трамваях, тролейбусах та автобусах кількома видами муніципальних карток, своїми безконтактними банківськими картками в т.ч. через смартфони. Неперсоніфіковану «сіру» картку можна у торговій мережі кіосків «Преса». А персоніфіковану потрібно замовляти на сайті.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці до кінця тижня почнуть тестувати роботу світлофорів на площі Гагаріна

29 вересня 2020, 17:07

Вінницьку молодь запросили на незвичні тренування із пожежно-прикладного спорту

29 вересня 2020, 16:33

«Героєм може бути кожен»: вінничан запрошують стати донорами крові

29 вересня 2020, 11:36

Вінничани отримали чотири золоті медалі на Всеукраїнському турнірі з самбо

29 вересня 2020, 10:06

Вінницький фонд "Подільська громада"  оголосив конкурс грантів "Твори Добро" 

28 вересня 2020, 17:10

На Вінниччині оголосили про підозру воєнкому, який допоміг призовнику уникнути військової служби 

28 вересня 2020, 15:30

COVID-19 на Вінниччині: актуальна статистика на 28 вересня

28 вересня 2020, 11:44

Вінницький лабцентр відновлює ПЛР-тестування на COVID -19, але підвищує вартість послуги 

28 вересня 2020, 11:20

800 тисяч гривень виділили з бюджету міста на встановлення вікон у вінницькому дитсадку «Бджілка»

28 вересня 2020, 10:09

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37
Всі новини