Новини

Майже 9500 вінничан у липні отримають муніципальну доплату, передбачену міською антикризовою програмою

20 липня 2020, 13:18

Щомісячну муніципальну доплату вінничани почнуть отримувати з липня та можуть розраховувати на неї до кінця року.  Допомогу, середній розмір якої становить 356 гривень, отримає понад 14 тисяч містян.  Ці виплати передбачені  антикризовою програмою, яка орієнтована на пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії «Вінничани важливі».  Її  ініціював міський голова Сергій Моргунов.

Як повідомляється на сторінці мера Вінниці у фейсбук, за липень допомогу перерахували 9359 мешканцям нашої громади. Майже сім з половиною тисяч вінничан вже мають кошти на своїх банківських рахунках. До кінця місяця майже дві тисячі  містян отримують пенсії та інші види державної допомоги через Укрпошту.

Про виплату муніципальних доплат за рахунок бюджету міста людей інформують через СМС. Зазначається, що тим, хто наразі у процесі оформлення документів, -  допомогу виплатять у серпні - одразу за 2 місяці.

У кризу найголовніше підтримати людей. І саме соціальний блок нашої муніципальної антикризової програми "Вінничани важливі" спрямований на те, щоб потурбуватися про найбільш незахищених. Такі виплати передбачені до кінця року. Важливо, щоб люди відчували, що вони не одинокі у цей непростий період, і громада підтримує їх, - написав Сергій Моргунов

 

Водночас, на сайті Вінницької міської ради повідомляється, що для оформлення цієї допомоги з початку червня працівники департаменту соціальної політики міської ради зв’язуватимуться у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату та проконсультують щодо часу та місця оформлення допомоги. 

Муніципальну допомогу отримають: 

- непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;

- непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

- непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства; 

- люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

За додатковими роз’ясненнями можна звертатись за номерами телефонів: 50-83-88 (Управління соціального захисту населення «Вишенька»), 50-86-70 (ЦНАП «Замостя» та «Старе місто»). 

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».

 

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини