Новини

Міський голова Вінниці розповів про долю центрального стадіону і підтримку ФК "НИВА"

7 серпня 2020, 16:54

Центральний міський стадіон «Локомотив» потребує капітального ремонту, проте для його проведення необхідні сторонні інвестори. 


Вінничани неодноразово звертались до міської ради з проханням відновити головну спортивну арену міста, аби стадіон відповідав усім міжнародним стандартам. Відповідне звернення було зареєстровано на сайті єдиної системи місцевих петицій. Наразі ж міська рада шукає інвестора для залучення позабюджетних коштів на проведення реконструкції комунального підприємства «Центральний міський стадіон» Про це під час онлайн брифінгу повідомив міський голова Сергій Моргунов.

– Центральний міський стадіон «Локомотив» потребує колосальної і масштабної реконструкції, щоб згідно з усіма європейськими стандартами можна було проводити там змагання відповідного рівня. А це надзвичайно великий фінансовий ресурс. Наприклад, реконструкція у свій час стадіону у нашому польському місті-побратимі Кельце, яка відбулась за підтримки Європейського Союзу, коштувала 15 млн євро. Це стадіон приблизно такий, як у нашому місті. Відповідно, реконструкція нашого стадіону коштуватиме не менше 450 млн грн. Це колосальний ресурс на один об’єкт, якого немає в міському бюджеті. Але ми розуміємо, що цю реконструкцію треба провести і шукаємо інвестора, та розуміємо, в якому напрямку потрібно рухатися, – сказав Сергій Моргунов. 

 

Також міський голова нагадав, що наразі спортивну матеріально-технічну базу оновили у 29 школах міста і робота у цьому напрямку триває.

– Ми зосередилися на облаштуванні спортивних майданчиків біля шкіл. За останні роки оновили спортивну базу у 29 школах. У цьому році облаштували нові стадіони у школах №20, №33 та №2, а також збудували спортивне ядро у новій гімназії на Поділлі.  На території Центрального міського стадіону в рамках проєкту «Бюджет громадських ініціатив» завершується будівництво нового волейбольного майданчика з сучасним покриттям, – розповів міський голова. 

Сергій Моргунов зокрема поінформував і про фінансову підтримку муніципалітетом ФК «Нива». За його словами, також надано дозвіл безоплатно використовувати стадіон для тренувань та матчів.  

– Наприклад, у 2019 році з міського бюджету на підтримку клубу виділили 1 млн 400 тис. грн, в цьому році – передбачено 1 млн. Також  звернулися до обласної ради щодо підтримки в такому ж розмірі з обласного бюджету. А усі тренування для команди «Нива», які вони проводять на стадіоні «Локомотив», є безкоштовними, – додав мер Вінниці. 

Очільник міста також зазначив, що у різних змаганнях з футболу бере участь 50 дитячо-юнацьких вінницьких команд, міська рада також забезпечує їхню участь. Загалом у місті працює сім муніципальних дитячо-юнацьких спортшкіл, де різними видами спорту займається майже 2500 дітей. Всі вони фінансуються  з бюджету Вінницької міської ОТГ. 

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини