Новини

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов пояснив, хто відповідальний за стан дитячих майданчиків

24 липня 2020, 18:46

У Вінниці понад чотири десятки шкільних майданчиків і догляд за ними - це зона відповідальності адміністрації закладів. Тоді як обслуговуванням дитячих майданчиків у дворах займаються ОСББ або управлінські компанії.  

Про це під час онлайн-брифінгу розповів міський голова Сергій Моргунов. За його словами, у Вінниці постійно працюють над розвитком інфраструктури для дітей. Щороку з'являються нові стадіони, спортивні та дитячі майданчики біля шкіл й у дворах багатоквартирних будинків. Проте після будівництва вони передаються на баланс, тому подальший догляд за такими майданчиками - це завдання 

З початку цього року у Вінниці відремонтували 13 мультикомплексів в місцях загального користування. Зокрема, по проспекту Коцюбинського, Космонавтів, вул. Стрілецькій, Зулінського та у Лісопарку. Ми постійно проводимо моніторинг стану цих ігрових майданчиків, але якщо вінничани бачать зламані елементи, де потрібно провести ремонт, звертайтеся, будь ласка, до відділу «Цілодобова варта» за телефоном 15-60, щоб відповідні служби могли відповідно відреагувати», –  сказав міський голова.

Міський голова також нагадав, що дитячі майданчики призначаються для дітей та закликав не бути байдужими до випадків вандалізму. Адже, час від часу трапляються випадки, коли  саме дорослі роблять  локації для відпочинку дітей непридатними чи небезпечними. 

«Прошу усіх вінничан робити зауваження  недобросовісним людям та звертатися на 15-60 з відповідними фактами. Тільки від нас з вами залежить, наскільки ми будемо комфортно жити у місті», - додає Сергій Моргунов.

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини