Новини

Мистецька платформа та креативний хаб просто неба: у Вінниці розробляють концепцію "Території SUN"

4 березня 2020, 14:02

У Вінниці розробляють концепцію розвитку території SUN. Як перетворити мальовничу територію колишнього дитячого санаторію на Старому місті на простір для активного відпочинку для вінничан та гостей міста, обговорювали в хабі "Місто змістів" представники департаменту маркетингу і туризму та громадських організацій міста.


Як розповів директор департаменту маркетингу і туризму міської ради Олександр Вешелені, проєкт "Територія SUN" внесено до стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2020 року. За його словами, це буде мистецька платформа, креативний хаб просто неба і водночас рекреаційна зона для проведення культурно-мистецьких, освітніх та екологічних подій. Кінцевим результатом обговорення має стати якісний туристичний продукт, який би зацікавив туристів з інших міст.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Перші заходи, які проходили на цій території, показали певний "зріз"аудиторії й того, що вона хотіла. Місту бракувало виходу в публічний простір та мистецтва, яке там оживає, – розповів Олександр Вешелені.

А наприкінці травня Територія SUN прийме перших відвідувачів мистецьких вихідних. Це буде вікенд мандрівників, в останні вихідні червня відбудеться фестиваль опен-ейр, а в серпні – екофест. За словами голови мистецького об’єднання "Плай" Олександри Тарас, минулого року представники саме цієї організації ініціювали проведення фестивалю такого формату.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Після першого Air ГогольFestу ми з командою задумались, що у Вінниці немає якось такого опен-ейр фестивалю або такої події, схожої на Шешори чи АртПоле. Ми почали шукати локацію, де б можна було реалізувати щось подібне. Виявилось, що є така територія у нас на Старому місті. Там ми й провели перший мистецький вікенд. І, на наше приємне здивування, туди почали приїжджати люди. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Нагадаємо, рішенням сесії міської ради територію колишнього дитячого санаторію імені Коцюбинського вдалося повернути в комунальну власність міста. Зараз ця територія охороняється муніципальною вартою. Навесні її приберуть та прокладуть необхідні комунікації, зокрема освітлення. 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці Держпродспоживслужба виявила 41 випадок порушення санітарних норм

9 липня 2020, 17:30

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

У Вінниці завершилась реконструкція спортивного ядра біля школи №33

9 липня 2020, 15:28

У Вінниці ремонтують амбулаторію №3 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів

9 липня 2020, 13:19

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 9 липня

9 липня 2020, 11:31

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01
Всі новини