Новини

"Місто ідей": затвердили посібник з використання стилістики Вінниці

26 червня 2020, 17:06

Депутати міської ради затвердили посібник "Візуалізація бренду міста Вінниці", у якому йдеться про використання візуального стилю міста. У ньому описана концепція бренду Вінниці, а також йдеться про логотип, шрифти, кольори, правила розміщення тощо.


Як йдеться на сайті міської ради, тут наведені приклади використання бренду на брошурах, книгах, бланках, візитках, футболках, блокнотах, туристичних табличках, екранах електронних пристроїв тощо. 

Фото: brandbook.vinnytsia.city

– Брендбук "Візуалізація бренда міста Вінниці" – це концептуальна, цілісна ідея, яка слугує основою для «спілкування» міста зі світом. Ключові категорії, навколо яких будується бренд, – образи міста, ідентичність та імідж. Поняття територіального брендингу безпосередньо пов’язане з інвестиційною привабливістю, розвитком туризму, урбаністикою, промоцією та маркетингом, – розповідає директор департаменту маркетингу міста та туризму  Олександр Вешелені. – Бренд міста Вінниці розроблений на основі Маркетингової стратегії, яка була вибудувана після опитування вінничан: представників бізнесу, влади, громади, освітян, митців і міжнародних фахівців. Візуальний стиль базується на логотипі, що створений за мотивами герба Вінниці, слогані "Місто ідей" та унікальних шрифтах, розроблених спеціально для міста. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Брендбук розробила Вінницька міська рада на основі посібника з використання стилю, створеного компанією Fedoriv за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади. 

Фото: brandbook.vinnytsia.city

У документі акцентується увага на тому, що Вінниця – місто ідей, можливостей, комфорту та подорожей. Є пояснення, як працювати з усіма елементами айдентики і не сплутувати їх з офіційною символікою міста. Подано приклади розміщення логотипу на зображеннях. Один з розділів брендбуку присвячений шрифтам, яких для Вінниці розроблено чотири варіанти: три текстові й один декоративний. Щодо кольорів, то фірмова палітра Вінниці складається з дев’яти кольорів, які поєднуються за певною гармонією. Також є допоміжні графічні елементи (примітиви) – особливі складові стилю. 

Фото: brandbook.vinnytsia.city

Олександр Вешелені додає, що всі необхідні елементи та брендбук розміщені у відкритому доступі за посиланням, щоб вінничани могли вільно використовувати їх у повсякденному житті. У комерційних цілях брендом можуть послуговуватись тільки ті підприємства, які функціонують у межах правового поля, соціально свідомі та допомагають формувати позитивний імідж міста. 

– Можна використовувати брендбук в тому числі й при формуванні вивісок тим, хто займається бізнесом. Взагалі, я думаю що це гарна справа для популяризації нашого міста у ракурсі "Вінниця – місто ідей", – каже міський голова Сергій Моргунов.

Фото: brandbook.vinnytsia.city

Для того, щоб запобігти виникненню помилок при використанні візуального стилю Вінниці, можна проконсультуватися з фахівцями департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Контакти департаменту: (0432) 50-75-85, email: visitvinnytsia@vmr.gov.ua.

Поділитися :

Останні новини

«Сліпа корова»: у Вінниці з’явилась нова туристична атракція

29 жовтня 2020, 17:56

На Вінниччині поліція затримала підозрюваного у вбивстві 92-річної мешканки Козятина

29 жовтня 2020, 17:37

У Вінниці розповіли про автоматичний перерахунок субсидії на новий опалювальний сезон 

29 жовтня 2020, 16:57

Цьогоріч жителі 42 вінницьких багатоповерхівок отримали оновлені двори

29 жовтня 2020, 14:42

Керівництво колонії на Вінниччині звинуватили у вимаганні грошей з ув'язнених

29 жовтня 2020, 14:08

У Вінниці виконали 60% робіт з реконструкції даху Палацу дітей та юнацтва

29 жовтня 2020, 11:19

У Вінниці оголосили переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

28 жовтня 2020, 16:43

"Мистецтво жити": на Вінниччині бібліотеки долучились до всеукраїнського проєкту, створеного на підтримку онкохворих людей

28 жовтня 2020, 15:43

На малій сцені Вінницького театру ім. Садовського незабаром відбудеться прем'єра

28 жовтня 2020, 15:43

Нову екскурсію «Таємниці музею пана Заваркіна» найближчим часом презентують у Вінниці

28 жовтня 2020, 15:18
Всі новини