Новини

На чемпіонатах у Румунії вихованці вінницької спортшколи №2 вибороли золоті й срібні медалі

4 липня 2022, 14:28

Виступали вінничани, зокрема, на Чемпіонат серед юнаків до 16 років зі спортивної радіопеленгації.

Як інформують на сайті міської ради, у складі збірної команди України виступила вихованка вінницької МДЮСШ №2 Уляна Пізюк. Спортсменка здобула дві срібні медалі у командній категорії дівчат до 16 років.

Цими ж днями проходив і Кубок Румунії ARDF «Constantin Brancusi», де спортсмени Вінниці вибороли золоті та срібні медалі.

Відділення радіоспорту діє на базі вінницької МДЮСШ №2, його очолює Заслужений тренер України Сергій Зеленський. Він зазначає, що перед змаганнями спортсмени виконали колосальну підготовку щодо техніки і тактики.

Вінничани, які мають бажання займатися цим видом спорту, можуть звертатися у МДЮСШ №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, тел. 67-36-86. Крім того, тут культивують і інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каное, спортивне орієнтування, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».