Новини

На Вінниччині благодійний фонд "Стопвірус" передає маски районним лікарням

24 березня 2020, 13:48

Однією із перших, куди направили близько 200 масок-респіраторів, стала Калинівська центральна районна лікарня. Загалом такі маски має отримати 21 інфекційне відділення в центральних районних лікарнях.


Як повідомляють на сайті міськради, передачу засобів захисту, закуплених за власні кошти для лікарень міста та області Володимиром Гройсманом та Сергієм Моргуновим, почали 24 березня в обласному департаменті охорони здоров’я. 

"Ми їх розподілимо в залежності від кількості населення і від кількості осіб, які там знаходяться під наглядом: ті люди що повернулися із-за кордону, або були в контакті з такими людьми.  А основний розподіл, – це 2000 одиниць засобів захисту, – пішов на екстрену медичну допомогу. Сьогодні це наша передова", – розповіла начальниця управління лікувально-профілактичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Ольга Задорожна.  

Головний лікар Калинівської центральної лікарні Владислав Головащенко зазначив, що лікарі, які працюватимуть із хворими на коронавірусну інфекцію, мають бути впевнені, що вони захищені на 100%. І вони наразі потребують ще спецодягу для лікарів. З ним їм допомагають меценати й районна влада. 

"Ці маски-респіратори, які ми отримали, вкрай необхідні. Медичні працівники повинні бути впевнені, що вони захищені на сто відсотків, щоб могли спокійно йти й працювати у середовищі, де знаходяться пацієнти з коронавірусом. На сьогодні  ми забезпечені на перший період", – каже Владислав Головащенко.

Наразі у Калинівській центральній районній лікарні відновлюють інфекційне відділення, яке розташовуватиметься у першому корпусі. Відкрити його планують за 10-12 днів.

Нагадаємо, раніше респіратори, які цими вихідними благодійний фонд "Подільська громада" привіз до Вінницької міської клінічної лікарні №1, уже отримали міські лікувальні заклади, а також обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Частину респіраторів голова наглядової ради фонду  Андрій Дручинський  передав Вінницькому відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Загалом для міста й області придбали 10 тисяч респіраторів. 

 

Поділитися :

Останні новини

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45

У Вінниці налагодять виробництво апаратів ШВЛ

3 липня 2020, 13:26

На консультацію лікаря без тесту: вінницький мер закликав повідомляти про вимоги проходження ПЛР-тестувань

3 липня 2020, 12:24

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 3 липня

3 липня 2020, 11:45
Всі новини