Новини

На Вінниччині збільшилась кількість хворих на коронавірус до 9 людей

27 березня 2020, 11:27

За добу на Вінниччині збільшилась кількість хворих на коронавірус. Ще у 5 людей захворювання підтверджене лабораторно.


Про це повідомив під час брифінгу голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.  Станом на 10 ранку 27 березня в області 9 осіб хворих на коронавірус. Всі хворі госпіталізовані у боксованих палатах лікарень. Контактні особи знаходяться на самоізоляції.

За словами Сергія Моргунова, серед 7 заражених коронавірусом мешканців Вінниці, 6 контактували з першою хворою в регіоні медсестрою. Це її 5-річний племінник, а також 4 – працівниці пологового будинку, які контактували з хворою. Ще один хворий – 32-річний чоловік, який повернувся із закордону.

– Це дійсно працівники другого пологового будинку. На сьогодні стан першої хворою наближається до задовільного, температура нормальна. Також в першому інфекційному відділенні знаходяться 4 пацієнтки. Це близькі родички хворої, у них немає ознак респіраторного захворювання, але ще триває дослідження на наявність коронавірусу, – повідомив Сергій Моргунов.

Крім того, в інфекційному відділенні перебуває ще 2 пацієнтки з підозрою на коронавірус, які прибули з-за кордону. Їхній стан задовільний, температура 37, триває дообстеження на коронавірус.

Також Сергій Моргунов спростував інформацію про те, що проби на коронавірус взяли лише у працівників полового будинку. 

– Акушерський корпус пологового будинку закритий на карантин, там перебуває 7 породіль і 14 вагітних. Вони перебувають під спостереженням медичних працівників та забезпечені усім необхідним. Сьогодні продовжиться збір біологічного матеріалу у пацієнтів та працівників для досліджень. Вони будуть на карантині до завершення обстеження на наявність коронавірусу. Медичний персонал, який був поза межами закладу, знаходться на самоізоляції. Інформація про виписаних пацієнтів передана сімейним лікарям для подальшого спостереження.

Загалом на території Вінницької області зареєстровано 42 підозри на COVID-19. У 27 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 9 випадках виявлений коронавірус, в тому числі в 1 дитини. Зразки матеріалів ще від 6 хворих досліджуються. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: місто Вінниця – 7, Вінницький район – 1, місто Ладижин – 1. За попередню добу термінові повідомлення про підозру на захворювання поступили із Бершадського, Вінницького, Іллінецького, Жмеринського, Томашпільського, Чернівецького районів.

В області розгорнуто 524 інфекційних ліжка для можливих хворих коронавірусом. Також адміністраціями закладів розглядається можливість самоізоляції закладів, а також можливості поселення працівників, які забезпечують бепосередньо надання послуг клієнтам закладів на період карантину.

Поділитися :

Останні новини

Зміни у Вінниці: підприємець започаткував флешмоб, аби містяни помічали позитивні зрушення

14 липня 2020, 16:12

У Вінниці перевіряють інформацію про замінування торговельних центрів та залізничного вокзалу

14 липня 2020, 14:51

"На зламі": у Вінниці презентують виставку про життя цивільного населення на окупованому Донбасі

14 липня 2020, 14:15

У Вінниці двоє хлопців вкрали 320 пачок морозива та пригощали ним перехожих

14 липня 2020, 13:40

Нову школу на Поділлі у Вінниці здадуть в експлуатацію в кінці липня

14 липня 2020, 12:26

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 14 липня

14 липня 2020, 11:11

Кількість відвідувачів та використання роздягалень: оприлюднили протепідемічні вимоги для вінницьких спортзакладів

13 липня 2020, 17:05

До парку як до тиру: у Вінниці чоловік вправлявся у стрільбі з пневматичної зброї 

13 липня 2020, 16:02

"Янівські вихідні": вінницьких велосипедистів запрошують на раллі та ретро-заїзд

13 липня 2020, 15:13

У Вінниці на базі Ситуаційного центру тестують технологію розпізнавання людей

13 липня 2020, 11:10
Всі новини