Новини

Назавжди 20-річний: Вінниця прощається із Захисником – «азовцем» Олексієм Волинцем

15 листопада 2023, 08:52

15 листопада на Алеї Слави, що на Сабарівському кладовищі, замайорить ще один прапор над могилою Захисника. Поховають вінничанина Волинця Олексія, який загинув у зоні бойових дій.

Сумну звістку повідомили на сайті міської ради. 

Олексій Волинець народився 30 жовтня 2003 року в селі Уланів Хмільницького району Вінницької області. У дитинстві сім’я Олексія часто переїжджала, тож хлопець вчився, зокрема, у Тульчинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. 11 класів закінчив у Вінницькому ліцеї №36.

Після закінчення школи вступив до університету у Польщі. Проте навчанню завадила повномасштабна війна. У лютому 2022 року Олексій повернувся до України, не міг залишитись осторонь, коли Батьківщина потерпає від загарбників. Тоді ж вступив до війська. Як і мріяв, служив у полку «Азов».

«В нашій сім’ї багато військових. Тож з дитинства Олексій мріяв бути військовим, як його старший брат, який був для нього прикладом. Так і сталося, Олексій вступив до лав “Азову”. Згодом став командиром взводу, отримав звання молодшого лейтенанта. Навіть командир “Азову” Редис (позивний Дениса Прокопенка – ред.) знав і поважав Олексія», – розповідають рідні полеглого Героя.

На жаль, 20-річний талановитий військовий, який подавав великі надії, поліг під час бою на Луганщині. 8 листопада 2023 року серце воїна перестало битися. Йому назавжди залишилося 20 років.

О 10:00 відбудеться прощання з воїном за адресою Свідзінського, 48. Відспівування проведуть у храмі Пирогова об 11:00. О 12:30 Захисника поховають на Алеї Слави, що на Сабарівському кладовищі.

Вічна пам’ять Олексію Волинцю та усім Героям, що полягли за Україну.

Поділитися :