Новини

Новий пожежний автомобіль передали вінницьким рятувальникам

30 липня 2020, 11:17

Автомобіль Peugeot Boxer придбали за майже 3,4 млн гривень з міського бюджету.  Спеціалізована автівка  першої допомоги використовуватиметься у 2-й пожежно-рятувальній частині міста, яка дислокується на вул. Нансена. 

 

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради,  автомобілем виїжджатимуть в першу чергу на ліквідацію невеликих квартирних пожеж чи інших невеликих загорянь, а також на проведення аварійно-рятувальних робіт (ДТП, завали, пошук потерпілих на воді та ін.).

Міський голова Сергій Моргунов зустрівся з особовим складом підрозділу і разом з начальником Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком протестив нове спецавто, сівши за кермо. 

«Безпека у Вінниці повинна бути на найкращому рівні. Я знаю, що є певні проблеми, тому міська рада виділяє кошти для покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділу, хоча нам в умовах «коронакризи» теж не просто. Ми хочемо, щоб ви відповідально несли службу на території об’єднаної громади і були максимально забезпечені. Оснащення має бути комплексне», -  сказав Сергій Моргунов. 

Як кажуть рятувальники, виїжджатиме машина на виклики з ДТП та невеликі пожежі. І її технічне «начиння» дозволяє працювати дуже швидко. А це важливо для порятунку людей. Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що в жодному місті муніципалітет не підтримує рятувальників так, як у Вінниці.

"Ми хочемо сказати, що це відбувається не в кожній області та місті. Кошти, які виділені міською радою на придбання автомобіля, – це наочний приклад підтримки. Вартість цього автомобіля майже 3,4 мільйона гривень. Я чудово розумію, що ці кошти місто могло виділи і на інші, не менш важливі потреби для громади. Але для нас це дуже важлива допомога і свято для наших рятувальників другої частини», - сказав Руслан Шевчук.

Зазначається, що це вже третє авто, яке закупили за кошти громади для Служби порятунку. Підтримувати планують і надалі, адже сучасне забезпечення має бути у кожній пожежній частині у місті.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці продовжили осінні канікули для учнів молодших класів

23 жовтня 2020, 17:11

У холі Вінницької міської ради тестують «розумний» термометр

23 жовтня 2020, 15:10

У Вінниці ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується

23 жовтня 2020, 12:04

«Вінницяміськтеплоенерго» закликає споживачів сплачувати борги, щоб підприємству не довелося застосовувати санкції

23 жовтня 2020, 11:14

У Вінниці відкрили четверту лабораторію для ПЛР-тестування на COVID-19

22 жовтня 2020, 16:18

У Вінниці представники ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію та поширення матеріалів з ознаками «чорного піару»

22 жовтня 2020, 15:46

Стан доступності приміщень для голосування у Вінниці цьогоріч не моніторили, але є можливість довозу на дільниці

22 жовтня 2020, 13:58

У Вінниці тролейбус з автономним ходом вийшов на маршрут №12а «Гніванське шосе - Немирівське шосе»

22 жовтня 2020, 11:54

Новий дитячий садочок планують відкрити у Вінниці до кінця року

22 жовтня 2020, 10:25

"Стань голосом аудіо-казки" : у Вінниці оголосили дитячий конкурс

21 жовтня 2020, 17:08
Всі новини