Новини

Новий пожежний автомобіль передали вінницьким рятувальникам

30 липня 2020, 11:17

Автомобіль Peugeot Boxer придбали за майже 3,4 млн гривень з міського бюджету.  Спеціалізована автівка  першої допомоги використовуватиметься у 2-й пожежно-рятувальній частині міста, яка дислокується на вул. Нансена. 

 

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради,  автомобілем виїжджатимуть в першу чергу на ліквідацію невеликих квартирних пожеж чи інших невеликих загорянь, а також на проведення аварійно-рятувальних робіт (ДТП, завали, пошук потерпілих на воді та ін.).

Міський голова Сергій Моргунов зустрівся з особовим складом підрозділу і разом з начальником Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком протестив нове спецавто, сівши за кермо. 

«Безпека у Вінниці повинна бути на найкращому рівні. Я знаю, що є певні проблеми, тому міська рада виділяє кошти для покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділу, хоча нам в умовах «коронакризи» теж не просто. Ми хочемо, щоб ви відповідально несли службу на території об’єднаної громади і були максимально забезпечені. Оснащення має бути комплексне», -  сказав Сергій Моргунов. 

Як кажуть рятувальники, виїжджатиме машина на виклики з ДТП та невеликі пожежі. І її технічне «начиння» дозволяє працювати дуже швидко. А це важливо для порятунку людей. Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що в жодному місті муніципалітет не підтримує рятувальників так, як у Вінниці.

"Ми хочемо сказати, що це відбувається не в кожній області та місті. Кошти, які виділені міською радою на придбання автомобіля, – це наочний приклад підтримки. Вартість цього автомобіля майже 3,4 мільйона гривень. Я чудово розумію, що ці кошти місто могло виділи і на інші, не менш важливі потреби для громади. Але для нас це дуже важлива допомога і свято для наших рятувальників другої частини», - сказав Руслан Шевчук.

Зазначається, що це вже третє авто, яке закупили за кошти громади для Служби порятунку. Підтримувати планують і надалі, адже сучасне забезпечення має бути у кожній пожежній частині у місті.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини