Новини

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

Про нульову толерантність до корупції та системну роботу по досягненні максимальної прозорості вінницької мерії розповів очільник міста Сергій Моргунов, коментуючи результати антикорупційного рейтингу видання «Obozrevatel».


За результатами рейтингу, вінницька мерія – найпрозоріша в Україні, а міський голова Сергій Моргунов має найменший ризик корупції. В рамках рейтингу «Міські голови з найвищими ризиками корупції» за десятками критеріїв оцінювали місцеву владу, насамперед роботу голів обласних центрів кількох десятків найбільших міст країни.

– Моє особисте ставлення – це нульова толерантність до корупції. Ми завжди говоримо це інвесторам і нашим партнерам. І я наголошую на тому, що у цій будівлі ніколи не було і не буде корупції. Якщо, не дай Боже, хтось буде "нечесним на руку" або у своїх помислах, або у своїх діях – він однозначно буде відповідати за законом, нікого ми захищати не будемо.

Також до п’ятірки найкращих увійшли міські голови Тернополя, Львова, Житомира та Хмельницького. При складанні рейтингу видання враховувало прозорість розподілу бюджету, чи є кримінальні провадження проти місцевих чиновників, скарги та оцінки городян, які читачі надсилали на пошту інтернет-медіа. Міський голова зазначив, що лідерство в антикорупційному рейтингу є результатом більш як 15 річної цілеспрямованої командної роботи. І, за його словами, і є ще чимало досягнень.

– Почали працювати над дотриманням сертифікату щодо політики якості, антикорупції та інформаційної безпеки. Кожні 4 роки ми підтверджуємо цей сертифікат. Крім того, наприклад минулого року за версію рейтингу "Transparency international" Вінницька міськрада визнана найпрозорішою щодо роботи з інвесторами. останніх два-три роки ми – у п'ятірці найпрозоріших бюджетів України, тому моя політика та політика нашої команди принципова.

Додамо, що у Вінницькій міськраді працюють над створенням антикорупційного відділу, який займатиметься попередженням, ліквідацією та мінімізацією корупційних проявів. Тут зокрема займатимуться організацією і забезпеченням антикорупційної політики на території Вінницької міської ОТГ. Це також одна з передумов ведення прозорої політики Вінницької міськради, — зазначив Сергій Моргунов. 

– За останніх 3-4 роки, коли ми спілкуємось з інвесторами, і ті інвестори, які вже побудували заводи, у першу чергу наголошують на тому, що їхній вибір обумовлений саме прозорою політикою Вінницької міської ради.

Поділитися :

Останні новини

Вінницький військово-медичний клінічний центр боротиметься за звання "Найкращий заклад охорони здоров’я України"

12 квітня 2021, 17:00

Продовжують спалювати траву: 11 квітня на Вінниччині сталося 56 пожеж

12 квітня 2021, 16:39

Понад 300 мільйонів гривень отримала Вінниччина на ремонт доріг державного значення

12 квітня 2021, 15:43

Для вінничан можуть змінитися правила оформлення субсидії

12 квітня 2021, 14:04

Зіштовхнув з ґанку та пішов спати: вінницька поліція затримала чоловіка, який до смерті побив свою співмешканку

12 квітня 2021, 10:49

Понад 16 тисяч вінничан отримали щеплення першою дозою вакцини Covishield

12 квітня 2021, 10:33

У Вінниці почався сезон прогулянок на ретро-трамваях

12 квітня 2021, 09:42

Сучасний та інклюзивний: реконструкція вінницького спортивного комплексу на Янгеля готова на 70%

12 квітня 2021, 09:16

У суботу, 10 квітня, на Вінниччині планують висадити понад 190 тисяч дерев

9 квітня 2021, 15:19

У кожній громаді, приєднаній до Вінниці, облаштували віддалені місця з питань соціального захисту

9 квітня 2021, 15:02
Всі новини