Новини

Поки не на часі: яка доля реконструкції аеропорту "Вінниця"

19 лютого 2020, 16:06

Проєкт реконструкції летовища міжнародного значення "Вінниця" презентував під час колегії обласної держадміністрації голова ОДА Владислав Скальський.


Пан Скальський наголосив, що вже був підписаний договір з генеральним підрядником, але в Міністерстві інфраструктури наразі концентрують зусилля на реконструкції аеродромного комплексу в місті Дніпро, згідно зі стратегією розвитку вітчизняної авіаційної галузі. 

Місто працювало впродовж останніх двох років над розробкою проєкту реконструкції аеродромного комплексу, з двома чергами будівництв. По першій черзі провели тендер та визначили вартість 896,9 мільйона гривень. Щодо другої черги, то вона оцінюється, згідно з результатами державної експертизи, в 518,9 мільйона.

 

Візуалізація надана прес-службою Вінницької ОДА

Очільник області пообіцяв продовжувати наполягати на важливості міського аеродрому.

– Також є низка інших проєктів, що стосуються розвитку нашого авіаційного сектору: проводиться проєктування реконструкції пасажирського термінала, є певні напрацювання щодо будівництва вантажно-логістичного центру і створення центру технічного обслуговування літаків. Це пріоритет номер 1 щодо економічного розвитку регіону, – зазначив Владислав Скальський.

Загальна вартість реконструкції аеродромного комплексу в місті Вінниці складає майже 1,5 мільярда гривень.

 

 

Поділитися :

Останні новини

Всі новини