Новини

Посилена дезінфекція через грип та ГРВІ: вінницький муніципальний транспорт обробляють спеціальним розчином

3 березня 2020, 14:48

У зв’язку з підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ кожен тролейбус, трамвай та автобус КП «Вінницька транспортна компанія» щотижня проходить через генеральне прибирання, коли салон миється повністю – зовні й всередині, фінальним етапом якого є обробка дезінфекційним розчином.


Як пишуть на сайті міської ради, з початку лютого цю роботу посилили у зв’язку з поширюваністю ГРВІ – дезінфекцію проводять спеціальним розчином з пульверизаторів. Працівники КП «ВТК», які виконують цю роботу, забезпечені захисними костюмами, рукавицями, масками та іншими засобами індивідуального захисту

Фото: www.vmr.gov.ua

Генеральне прибирання кожної одиниці транспорту робиться раз на тиждень. Воно включає три етапи. Миються вікна, стеля, поручні, підлога тощо. Завершальний етап – обробка спеціальним дезінфекційним розчином поручнів та підлоги.

Фото: www.vmr.gov.ua

"Крім того, двічі на день на кінцевих зупинках громадського транспорту протираються ручки, а також поручні на вхідних дверях та всередині салону. Також рухомий склад прибирають й вночі в депо, перед тим, як транспорт зранку вийде на лінію. З 9 лютого ми ще більше посилили роботу з дезінфекції салонів. Тому зараз ми обробляємо салон ще й за допомогою розпилювача та спеціальних дезінфекційних засобів", – розповів генеральний директор КП "Вінницька транспортна компанія" Михайло Луценко.

Фото: www.vmr.gov.ua

Також Михайло Луценко зазначив, що заготовлено близько трьох тисяч масок і ще близько 200 масок зі спеціальними клапанами. При потребі їх будуть використовувати водії та кондуктори.

Як розповів завідувач здоровпункту КП "Вінницька транспортна компанія" Микола Зозуля, дезінфекційний розчин, який використовується для запобігання інфекційним захворюванням, вбиває практично всі мікроби, які є патогенними.

Фото: www.vmr.gov.ua

Такий розчин використовується в закладах охорони здоров’я, харчування, у транспорті, де перевозять харчові продукти та займаються пасажирськими перевезеннями. Його дія проявляється вже через п’ять хвилин, потім салон провітрюється, поверхні протираються.

Фото: www.vmr.gov.ua

"Важливо також, щоб і пасажири пам’ятали правила профілактики – прикривали ніс і рот, коли пчихають та кашляють, мили руки після відвідування громадських місць. Наші працівники, які проводять обробку дезрозчином, зокрема, пульверизатором, мають засоби індивідуального захисту – захисні костюми, халати, рукавиці, окуляри, спеціальні маски. Після того, як вагони пройшли зовнішню мийку, вони заходять всередину й обробляють поручні, вікна, підлогу", – каже Микола Зозуля.

Крім того, Микола Зозуля зазначає, що передрейсовий контроль проходять усі водії та кондуктори: їм міряють тиск та температуру, цікавляться самопочуттям.

Поділитися :

Останні новини

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14
Всі новини