Новини

Простими словами про реформи: у Вінниці планують організувати комунікаційний форум

19 лютого 2020, 15:31

Проведення форуму "Вінниччина 2020", або "Вінниччина 2.0" анонсував голова ОДА Владислав Скальський вже у найближчий час.

За його словами, мета проведення такого заходу  – заявити, що в області працює нова команда, яка має перспективне бачення розвитку регіону і готова працювати в унісон з урядом.

– Хочемо заявити про лідерство нашої області, про осучаснення стилів менеджменту та комунікацій. Хочеться пояснити простою мовою те, що відбувається в країні. Цей рік буде найбільш трансформаційним за усі роки незалежності. Багато реформ знаходиться в активній фазі впровадження, і саме цей комунікаційний форум я бачу як один з важливих майданчиків, де ми можемо розповідати про те, що робиться, як і для чого, – зазначив Владислав Скальський.

Візуалізація надана прес-службою Вінницької ОДА

Пан Скальський висловив сподівання, що цей форум стане потужною комунікаційною платформою, де обговорюватимуться та роз’яснюватимуться процеси, що відбуваються в державі.

Гостями форуму можуть стати Президент, міністри-реформатори, заступник голови офісу Президента та народні депутати з Вінниччини.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини