Новини

Протягом тижня українських туроператорів та журналістів знайомили з туристичними магнітами Вінниччини

6 серпня 2020, 11:23

Інформаційний тур, під час якого туроператорам, блогерам і журналістам презентували туристичний потенціал Вінниччини, тривав майже тиждень. Мета заходу - переконати  учасників у тому, що подорож Вінниччиною можна планувати на кілька днів та показати переваги мандрівки без перетину кордонів. 


Як повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради у фейсбук, на виконання міської й обласної програм розвитку туризму інформаційний тур організували Вінницька міська рада та Вінницька ОДА.

Його учасниками стали представники ЗМІ (телеканали «1+1», «Україна», «СТБ», мультимедійні видання «Міжнародний туризм», Vesti.ua, Tochka.net, «Світ туризму», Travel Press Club, «Урядовий кур’єр»), туристичних компаній (Incomartour 93, «Андреоллі-тур», «Каліпсо Україна», «Київський Супутник», «ПартнерТурГруп», «Намі») та тревел-блогерки (Ганна Бурлака зі своїм ютуб-каналом, Наталя Михальченко з медіапроєктом UA Travels та Ірина Журавель з проєктом «Сам собі Колумб»). 

Зазначається, що учасники приїхали з різних куточків України: Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Києва, Черкас, Дніпра. 

Програма інформаційного туру була сформована так, щоб довести: подорожувати Вінниччиною буде цікаво не лише мандрівникам, які потрапили сюди вперше, а й тим, хто бував тут раніше, чи досвідченим туристам, яких уже важко здивувати. 

Першу частину подорожі гості знайомилися з Вінницею в супроводі представників департаменту. За два дні учасники дізналися про знакові періоди з історії життя міста через екскурсії учасників Школи вінницького гіда та відвідини Спасо-Преображенського кафедрального собору й підземель Костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської. Побачили найкращі краєвиди Південного Бугу під час прогулянки на катері, відвідали унікальні музеї міста: музей-садибу Миколи Пирогова, Музей моделей транспорту, Автомотовелофототелерадіомузей, Музей Повітряних Сил ЗСУ, Музей вінницького трамвая. 

Також гості роздивилися найулюбленішу прогулянкову локацію вінничан – проспект Космонавтів, скуштували найсмачніші страви української, єврейської, польської та чеської кухонь у тематичних ресторанах «Нова Провінція», «Вінницька Реберня», «Кінь у протигазі» та Vltava.

Наступні два дні інфотурівці у супроводі представників департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Вінницької ОДА подорожували областю, де вони познайомилися з найвідомішими історичними, сакральними, мальовничими та відпочинковими локаціями Вінниччини. 

Наприкінці подорожі мандрівники відвідали центр давніх ремесел «Дунстан», майстер-клас подільської кухні від гастрогідеси Олени Павлової та екскурсію від виробника кондитерських візитівок міста «Солодка Мрія». Представники турсфери й українського інфопростору на власному досвіді переконалися, наскільки різноплановим і комфортним може бути відпочинок у Вінниці та її околицях. 

 

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини