Новини

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52

54 адміністративні протоколи на громадян, які забруднюють річку Південний Буг та інші міські водойми, склала працівники Муніципальної варти з початку цього року. 4 протоколи складено на підприємства. Вінничан закликають повідомляти про факти забруднення водойм. 

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. З його слів, за останні півтора року склали і 12 протоколів по встановленню самовільних парканів на території прибережно-захисних смуг. Міський голова зазначив, що самовільне захоплення берегів та забруднення малих річок і водойм у Вінниці - це важливий напрямок роботи, яким постійно займається Муніципальна варта. 

«Порушникам направляють попередження – звільнити самозахоплені ділянки. У протилежному випадку ми звертаємось до суду. Наразі уже було 2 позови, суд їх задовольнив. По цих питаннях також співпрацюємо з різними органами державної влади», - додав Сергій Моргунов. 

Міський голова розповів, що цьогоріч вже складено 4 адміністративних протоколи за виявлені порушення на підприємства, та 54 – на громадян.  Зараз шукають тих, хто забруднює річку Тяжилівку. Уже обстежена територія від вулиці Лугової до Гонти. 

«Муніципальна варта обстежила територію на ділянці від вул. Лугової до Гонти, аби визначити конкретне джерело цих стоків. Зараз маємо інформацію, що це одне з підприємств, яке врізалось у дощову каналізацію, і таким чином стоки потрапляють у річку. Однозначно винні будуть притягнуті до відповідальності, і ми перекриємо порушнику цей «вентиль», - сказав міський голова.

Також Сергій Моргунов закликав вінничан повідомляти на цілодобову варту про місця, де водойми забруднюються нечистотами та наголосив, що очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан.

На жаль, багато вінничан несвідомо ставляться до водойм і скидають в них усі нечистоти. А у Вінниці, окрім Бугу, є ще близько 70  малих річок і струмків та інших водойм. І всі вони впадають у Буг. Якщо люди будуть їх забруднювати, тоді ніякими силами ми не зможемо очистити Південний Буг. Це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан.  Я хотів би попросити, якщо у вас є дані або факти зливу нечистот у водойми – звертайтеся до відділу «Цілодобова варта» за номером 15-60, або за номером 067-4-102-101», -  закликав міський голова.  

Нагадаємо, що у Вінниці вже  розпочали перший етап очищення річки Південний Буг,  який є складовою масштабного проекту, тривалістю 5-6 років.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці продовжили осінні канікули для учнів молодших класів

23 жовтня 2020, 17:11

У холі Вінницької міської ради тестують «розумний» термометр

23 жовтня 2020, 15:10

У Вінниці ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується

23 жовтня 2020, 12:04

«Вінницяміськтеплоенерго» закликає споживачів сплачувати борги, щоб підприємству не довелося застосовувати санкції

23 жовтня 2020, 11:14

У Вінниці відкрили четверту лабораторію для ПЛР-тестування на COVID-19

22 жовтня 2020, 16:18

У Вінниці представники ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію та поширення матеріалів з ознаками «чорного піару»

22 жовтня 2020, 15:46

Стан доступності приміщень для голосування у Вінниці цьогоріч не моніторили, але є можливість довозу на дільниці

22 жовтня 2020, 13:58

У Вінниці тролейбус з автономним ходом вийшов на маршрут №12а «Гніванське шосе - Немирівське шосе»

22 жовтня 2020, 11:54

Новий дитячий садочок планують відкрити у Вінниці до кінця року

22 жовтня 2020, 10:25

"Стань голосом аудіо-казки" : у Вінниці оголосили дитячий конкурс

21 жовтня 2020, 17:08
Всі новини