Новини

Сергій Моргунов оприлюднив відео спортивної бази нової школи в мікрорайоні Поділля

23 липня 2020, 11:10

Сучасне спортивне ядро та кілька спортзалів для командних видів спорту, вже готові  приймати учнів нової школи в мікрорайоні Поділля. Комплекс доречний для молодого, але густонаселеного району, де є багато молоді, адже займатися спортом та фізичними вправами на стадіоні можуть і мешканці мікрорайону. 

Міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив відео сучасного спортивного ядра на території школи на Поділлі,  де можна займатися різними видами спорту.  У відео зазначається, що спортивна база одна з кращих у регіоні серед спортивних закладів.

Тут є поле зі штучним покриттям для мініфутболу 42*24 метри. А для вболівальників - глядацький сектор. На баскетбольному майданчику розмірами 26*15 можна грати у теніс та бадмінтон. Окремо облаштовані два волейбольні майданчики.  Поруч також встановили майданчик з тренажерами. 

У спортзалах, призначених для командних видів спорту можна проводити матчі волейболу та баскетболу. А для комфорту юних спортсменів, спортивні зали обладнані душовими та роздягальнями. Є окремий гімнастичний зал. 

Сучасне спортивне ядро та кілька спортзалів. Це все - для учнів нової школи на Поділлі. Прогулювати такі уроки фізкультури школярам точно не захочеться. У Вінниці мають зростати здорові, активні діти. І вони повинні мати гарні умови для розвитку свого спортивного таланту. Упевнений, на цих майданчиках набиратимуться досвіду майбутні чемпіони. Комплекс дуже доречний і для молодого, але густонаселеного району, де багато молоді. Стадіон стане магнітом для усіх, кому подобається динамічний спосіб життя - незалежно від віку, - написав Сергій Моргунов.

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини