Новини

Сергій Моргунов пояснив, як організовуватимуть навчальний процес у вінницьких школах

21 серпня 2020, 13:24

Департамент освіти міської ради визначить формат роботи для навчальних закладів міста, на випадок потрапляння території Вінницької ОТГ у три різні зони: жовту, помаранчеву та червону.


Про це під час онлайн брифінгу розповів міський голова Сергій Моргунов. За його словами, план дій буде затверджуватись педагогічної радою закладів, оскільки кожна школа має свої особливості: кількість учнів, площа закладу, завантаженість. Адміністрації шкіл формуватимуть свій графік відвідування занять учнями різних класів, окремо для  кожного сценарію.

Зелена зона передбачатиме звичайний режим навчання, але із використанням масок та збереженням дистанції. Жовта і помаранчева зона передбачає змішану форму: очну і дистанційну. У разі потрапляння території міста до жовтої зони, департамент освіти рекомендуватиме адміністраціям шкіл скоротити тривалість уроків.

 Якщо місто буде у помаранчевій зоні, вводитимуться більш жорсткі правила. За попередніми рекомендаціями, учні початкової школи ходитимуть до школи. Учні середньої та старшої школи навчатимуться за змішаною формою. Відвідувати школу будуть через день і їх ділитимуть на групи, щоб зменшити кількість учнів у класі. Це допоможе розвантажити заклад і забезпечити навчальний процес для більшої кількості дітей, - сказав мер. 

 

Діти, які навчатимуться дистанційно, залишатимуться вдома, як це було під час попереднього жорсткого карантину. При цьому у кожному класі визначатимуть  формат організації занять індивідуально, а курувати навчальний процес буде класний керівник. Єдиного формату для всіх шкіл не буде. Якщо ж місто потрапляє у червону зону – навчання буде дистанційним для усіх учнів. Також Сергій Моргунов наголосив, що незалежно від приналежності міста до тієї чи іншої зони, для усіх освітніх закладів діятимуть певні правила. А такого поняття, як загальний шкільний дзвінок – не буде.

У школи не будуть допускати батьків та осіб з ознаками ГРВІ. Потоки дітей розділять, а запасні входи у заклад будуть відкривати. Також, аби розвести дітей по часу, запровадять різний час початку уроків. Такого поняття, як єдиний шкільний дзвінок тепер не буде.  Наголошую, що це допоможе зменшити контакт між учнями різних класів, - наголосив Сергій Моргунов.  

Також міський голова нагадав, що усі дитсадочки та школи наразі забезпечені усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції. На  ці потреби загалом виділено 3 млн 700 тис. грн. з міського бюджету.   

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини