Новини

Сергій Моргунов пояснив, як організовуватимуть навчальний процес у вінницьких школах

21 серпня 2020, 13:24

Департамент освіти міської ради визначить формат роботи для навчальних закладів міста, на випадок потрапляння території Вінницької ОТГ у три різні зони: жовту, помаранчеву та червону.


Про це під час онлайн брифінгу розповів міський голова Сергій Моргунов. За його словами, план дій буде затверджуватись педагогічної радою закладів, оскільки кожна школа має свої особливості: кількість учнів, площа закладу, завантаженість. Адміністрації шкіл формуватимуть свій графік відвідування занять учнями різних класів, окремо для  кожного сценарію.

Зелена зона передбачатиме звичайний режим навчання, але із використанням масок та збереженням дистанції. Жовта і помаранчева зона передбачає змішану форму: очну і дистанційну. У разі потрапляння території міста до жовтої зони, департамент освіти рекомендуватиме адміністраціям шкіл скоротити тривалість уроків.

 Якщо місто буде у помаранчевій зоні, вводитимуться більш жорсткі правила. За попередніми рекомендаціями, учні початкової школи ходитимуть до школи. Учні середньої та старшої школи навчатимуться за змішаною формою. Відвідувати школу будуть через день і їх ділитимуть на групи, щоб зменшити кількість учнів у класі. Це допоможе розвантажити заклад і забезпечити навчальний процес для більшої кількості дітей, - сказав мер. 

 

Діти, які навчатимуться дистанційно, залишатимуться вдома, як це було під час попереднього жорсткого карантину. При цьому у кожному класі визначатимуть  формат організації занять індивідуально, а курувати навчальний процес буде класний керівник. Єдиного формату для всіх шкіл не буде. Якщо ж місто потрапляє у червону зону – навчання буде дистанційним для усіх учнів. Також Сергій Моргунов наголосив, що незалежно від приналежності міста до тієї чи іншої зони, для усіх освітніх закладів діятимуть певні правила. А такого поняття, як загальний шкільний дзвінок – не буде.

У школи не будуть допускати батьків та осіб з ознаками ГРВІ. Потоки дітей розділять, а запасні входи у заклад будуть відкривати. Також, аби розвести дітей по часу, запровадять різний час початку уроків. Такого поняття, як єдиний шкільний дзвінок тепер не буде.  Наголошую, що це допоможе зменшити контакт між учнями різних класів, - наголосив Сергій Моргунов.  

Також міський голова нагадав, що усі дитсадочки та школи наразі забезпечені усіма необхідними засобами захисту та дезінфекції. На  ці потреби загалом виділено 3 млн 700 тис. грн. з міського бюджету.   

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці школярі йдуть на весняні канікули 9 березня

5 березня 2021, 16:15

До Дня народження Т. Шевченка у Вінниці проведуть інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?"

5 березня 2021, 13:36

"Лицарі Поділля та Мамонт Вінні": Вінницький краєзнавчий музей опублікував перелік екскурсій на березень

5 березня 2021, 13:06

5 вінницьких вишів увійшли до міжнародного рейтингу університетів за популярністю в Інтернеті

5 березня 2021, 12:11

У міській раді оприлюднили графік роботи лікарень Вінниці 6-8 березня

5 березня 2021, 11:43

Нова покрівля та енергозберігаючі вікна: у Вінниці модернізують Палац дітей та юнацтва

5 березня 2021, 11:26

У Вінниці надзвичайники врятували з водойми людину

5 березня 2021, 11:10

"Вінничани важливі": муніципальну програму підтримки вінничан продовжили на 2021 рік

5 березня 2021, 10:44

Наразі підстав для оголошення Вінницької області "червоною" зоною епіднебезпеки немає

4 березня 2021, 15:31

За добу у Вінницькій області зафіксували 827 нових випадків захворювання на COVID-19

4 березня 2021, 15:14
Всі новини