Новини

Сергій Моргунов закликав містян взяти участь у розробці стратегії розвитку Вінниці на наступне десятиліття

21 липня 2020, 12:16

Міський голова Сергій Моргунов закликав містян долучитися до створення стратегії розвитку Вінниці до 2030 року. Він записав відеозвернення, у якому окреслив пріоритети розробки спільної стратегії для всіх громад Вінниччини.

 

Як йдеться у дописі Сергія Моргунова у Фейсбук, у Вінниці є історія, але наразі багато змін: будуються садочки, школи, лікарні, підприємства та офісні центри. У місті чисті вулиці та хороші дороги. Індустріальний парк та інноваційні підприємства — це робочі місця і гроші на розвиток регіону. Це наша реальність, бо десять років тому  було затверджено Стратегію розвитку міста до 2020-го року.

Амбітні плани, які ініціював тоді  Володимир Гройсман підтримала міська команда, а головне - громада. Завдяки цьому і маємо результат. Мрії стають реальними, коли чітко їх бачиш. Не можна зупинятись на досягнутому. Та й життя не стоїть на місці. Світ стрімко змінюється. Тож, маємо саме зараз правильно оцінити виклики і визначити нові завдання. Вінниця - 2030 має стати ще більш комфортною і сучасною. І тому час говорити про Стратегію 3.0 – стратегію нової якості життя міста, - написав міський голова.

Сергій Моргунов зазначив, що разом з обласним центром має змінюватись і вся область.  Йдеться про спільну стратегію всіх громад Вінниччини. А   пріоритети, - це здоров’я вінничан, економіка і робочі місця.

Це особливо актуально сьогодні, коли пандемія спричинила економічну кризу. Важливо, щоб інтереси мешканців кожного містечка та села були враховані, захищені при утворенні об’єднаних громад, а інтереси кожної громади – на рівні області.

                                                   

Зазначається, що громади повинні отримати можливості, щоб розв'язувати проблеми та робити життя кожного мешканця кращим. Сільгоспвиробництво та фермерство - потужний рушій економіки нашого краю і лише український фермер має розпоряджатись українською землею.

Вінниччина 2030 - це усі ми: лікар, підприємець, комунальник, аграрій, ІТ-фахівець, голова ОТГ, молодий і пенсіонер. Житель великого міста і мешканець маленького села. Стратегія 3.0 – це нова якість життя, комфорт і сучасність. Стратегія розвитку Вінниці і Вінниччини на наступні десять років пишеться просто зараз. І я пропоную всім долучитися до її створення, - підсумував Сергій Моргунов.

Щоб пропонувати свої ідеї, вінничани можуть долучитись до онлайн-спільноти "Стратегічна сесія 30: область-Вінниця-громади"

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини