Новини

Сергій Моргунов закликав вінничан повідомляти про конфліктні ситуації з водіями та контролерами у громадському транспорті

24 липня 2020, 16:28

Міський голова Сергій Моргунов закликав вінничан повідомляти про факти "хамського" ставлення водіїв та контролерів у громадському транспорті на гарячу лінію Муніципальної варти за номером 15-60.

Про це він сказав  під час онлайн-брифінгу 24 липня та зазначив, що при цьому обов’язково треба вказати номер транспортного засобу і час, коли виникла конфліктна ситуація. Також міський голова звернувся з проханням до людей похилого віку та громадян, які не мають термінових справ чи перебувають у відпустках, скорегувати свій графік користування міським транспортом. Щоб в години пік вінничани, які працюють, змогли вчасно доїхати до робочих місць.

Сергій Моргунов також пояснив, що згідно з постановою Кабміну у громадському транспорті можна їхати такій кількості пасажирів, скільки передбачено сидячих місць, з дотриманням усіх протиепідемічних правил: носіння захисних масок та соціальна дистанція. І ці правила є обов’язковими для виконання на місцях.

Ми не можемо скасовувати ці правила і я вважаю, що наразі це дійсно небезпечно. На жаль, багато людей не до кінця розуміють, що без потреби користуватись громадським транспортом, цього робити не потрібно. Я хочу закликати вінничан, які мають можливість скорегувати  свій графік таким чином, щоб не користатися громадським транспортом у години пік, це зробити. І ще одне, ми наразі випустили весь наявний громадський транспорт, який є у місті. А "Вінницька транспортна компанія"  зазнає збитків через неповну завантаженість транспорту і це додаткові дотації з бюджету Вінницької міської ОТГ, - додав міський голова.

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини