У бюджеті громади знайшли можливість передбачити підняття зарплатні працівникам вінницьких спортшкіл з 1 березня цього року. Виконком міської ради сьогодні підтримав цю ініціативу.
Йдеться про збільшення на 20-70% до посадового окладу. Чим вища категорія тренера – тим більшою буде зарплата. Якщо зараз тренер вищої категорії отримує "на руки" близько 6,5 тисяч гривень, то з наступного місяця це буде 10700.
Зберегти та підтримати кадровий потенціал спортивної галузі міста – важливе завдання, поряд з будівництвом спортивних майданчиків та шкільних стадіонів. Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, наші тренери та інструктори міських ДЮСШ, які виховують майбутніх чемпіонів, заслуговують на гідну оплату їх роботи.
– За останні роки ми досить серйозно посилили фінансування спортивної галузі. Створюємо спортивну інфраструктуру, на базі наших шкіл будуємо стадіони й мультикомплекси. У цьому році наше завдання – завершити реконструкцію з відповідним доброустроєм спорткомплексу по Янгеля з басейном та залами для різних видів спорту. Але все це добре, коли ми маємо потужний кадровий потенціал. Є необхідність підняття заробітних плат.
Ухвалене виконкомом рішення наприкінці лютого має розглянути сесія Вінницької міської ради. Якщо депутати його підтримають, то з 1 березня зростуть зарплати у 115 тренерів-викладачів муніципальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.