Новини

У інфекційному відділенні вінницької лікарні №1 проклали кисневу магістраль

31 березня 2020, 18:11

За останні тижні лікарня отримала додаткове обладнання на 1,3 мільйона гривень, виділених з міського бюджету. До палат в інфекційне відділення проклали кисневу магістраль.


Про те, які роботи проводяться у міській клінічній лікарні №1, де лікують пацієнтів з коронавірусною інфекцією, розповів міський голова Сергій Моргунов, під час спільного брифінгу з головою ОДА Владиславом Скальським. 

– Раніше працювали з кисневими балонами, зараз кисень проведено безпосередньо у відділення та зроблене внутрішнє підведення до ліжок. Вже облаштовано 12 кисневих точок в боксованих палатах першого поверху. Тривають роботи в напівбоксованих палатах другого поверху – ще 13 кисневих точок. Тут необхідно враховувати усі тендерні процедури, які фактично до кінця минулого тижня відбувалися у звичному режимі, тобто не менше 45 днів, а то й до 60, в залежності від тієї чи іншої закупівлі, –розповів міський голова Сергій Моргунов. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Також для лікарні закупили медичне обладнання – інфузомати, насоси, переносний рентгенапарат. За словами Сергія Моргунова, у місті наразі є 50 справних апаратів швидкої вентиляції легень, які готові до використання у разі потреби. За кошти Вінницької ОТГ мають замовити ще 20 таких апаратів. Виникають проблеми з постачанням, бо зараз дефіцит у світі. Обіцяють постачати по одному протягом квітня. Вже закупили 25 функціональних ліжок. 

Мер відзначив, що найболючішим питанням є засоби захисту для медичного персоналу. Адже їх потрібно дуже багато і щодня.  Муніципалітет постійно працює над питаннями постачання засобів індивідуального захисту. Зараз із цим суттєво допомагають волонтери. 

– Хочу подякувати волонтерам за те, що вони налагодили процес на базі наших підприємств з пошиття біокостюмів одноразового використання. Можливості нашої вінницької промисловості – 150-200 костюмів на день. Тому необхідний час, щоб забезпечити в повному об’ємі всі наші медичні заклади засобами індивідуального захисту, не кажучи уже про працівників поліції та комунальної сфери. Багато постачальників хочуть продати тільки за готівку, але ми не можемо так використовувати бюджетні кошти. Дуже важлива згуртованість і взаємодія органів влади, волонтерських та громадських організацій та ініціативи "СтопВірус", – зазначив Сергій Моргунов. 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці Держпродспоживслужба виявила 41 випадок порушення санітарних норм

9 липня 2020, 17:30

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

У Вінниці завершилась реконструкція спортивного ядра біля школи №33

9 липня 2020, 15:28

У Вінниці ремонтують амбулаторію №3 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів

9 липня 2020, 13:19

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 9 липня

9 липня 2020, 11:31

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01
Всі новини