Новини

У першій міській лікарні Вінниці відкриють два додаткові відділення для пацієнтів з коронавірусом

21 серпня 2020, 15:47

Ще два відділення залучать для лікування хворих на коронавірус у Міській клінічній лікарні №1 у Вінниці. Це відділення терапії й пульмонології (20 і 30 ліжок відповідно).


Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

– У місті в МКЛ №1 на цьому етапі ми додатково залучимо для лікування пацієнтів можливості ще двох відділень: терапії і пульмонології (20 і 30 ліжок відповідно). Ми підводимо туди кисень. Якщо буде погіршення ситуації, також будуть залучені потужності інших відділень, або закладів, – повідомив Сергій Моргунов.

Також, за його словами, у межах Вінницького госпітального округу в першій «хвилі» визначено 9 опорних лікарень для лікування пацієнтів з COVID-19. Загальна потужність – 386 ліжок. При їх заповненні МОЗ буде надавати дозвіл на відкриття потужностей другої «хвилі». 

У Вінницькій області до переліку лікарень, де будуть лікувати хворих з коронавірусом, додатково долучаються опорні лікарні Шаргорода і Бершаді. 

Міністерство охорони здоров’я також змінило алгоритм визначення  карантинних зон. Кілька останніх днів МОЗ почало враховувати при розрахунку заповненості ліжок не лише хворих із підтвердженим ковідом, а й з підозрами. 

– Ми продовжуємо далі готувати заклади до ймовірного поширення коронавірусу, адже ми маємо у будь-який день бути готовими до погіршення ситуації. Ми розпочали цю роботу ще в лютому, коли закупляли медикаменти, відповідне обладнання, засоби захисту медичного персоналу, проводили централізовані магістралі кисню, замінювали ліжка в інфекційному відділенні. Будемо продовжувати працювати в цьому напрямку, – зазначив Сергій Моргунов.

Поділитися :