Новини

У Вінниці благодійники передали засоби захисту обласному центру медицини катастроф

7 квітня 2020, 17:53

В рамках ініціативи "СтопВірус" міський голова Сергій Моргунов разом з командою 7 квітня передав засоби захисту Вінницькій станції швидкої допомоги обласного центру медицини катастроф.


Лікарям передали 350 одноразових костюмів захисту, 500 респіраторів FFP 2, 3000 одноразових медичних масок, 200 захисних щитків для обличчя, 50 літрів концентрату дезінфікуючого засобу "Полідез" та три обприскувачі. Міський голова Сергій Моргунов, спілкуючись з медиками, зазначив, що наразі потреби медиків у засобах захисту значно вища, ніж їх надає держава.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Я переконаний в тому, що проблема Уряду в кінці 2019 року була в тому, що вони не змогли вчасно зорієнтуватися і сконсолідувати свої зусилля на підготовку до цієї пандемії в Україні. Ми уже в лютому почали думати про те, що це нас може зачепити, і були прийняті перші рішення щодо внесення додаткових змін до бюджету для  закупівлі першої партії засобів індивідуального захисту та прокладення кисневих мереж до інфекційного відділення у міській клінічній лікарні №1. А ремонт там ми зробили ще у 2017 році, вже тоді розуміли, що на вторинному рівні потрібно закумулювати багато ресурсів, щоб був належний рівень допомоги. У нас є можливість лікувати у цьому відділенні не менше 45 осіб з коронавірусом. І дуже добре, що у місті немає тяжких пацієнтів, а двох – уже виписали. Єдина проблема на сьогодні – з апаратами ШВЛ, але ми чекаємо поставок. Ініціатива "СтопВірус" досить важлива, адже вона мобільніша по алгоритму знаходження тих чи інших засобів, щоб на перших порах забезпечити наші медичні заклади. Сьогодні надзвичайно багато пропозицій від волонтерів, у місті багато представників соціально активного бізнесу. І це приємно, адже ми сформовані як сильна територіальна громада, – розповів міський голова Сергій Моргунов.

Фото: www.vmr.gov.ua

Фото: www.vmr.gov.ua

Щодня бригади Вінницької станції швидкої допомоги виїжджають близько 200 разів на виклики вінничан. За останній рік станція надавала екстрену допомогу практично кожному 5-ому мешканцю Вінниці. Представники спецфонду "СтопВірус" уже не вперше передають допомогу лікарям швидкої допомоги, зазначив голова наглядової ради Благодійного фонду "Подільська громада" Андрій Дручинський.

– Ми передаємо вам допомогу від усієї громади міста Вінниці. Зокрема, захисні комбінезони, які шиють у нашому місті. Сьогодні ми ще замовили бахіли, очікуємо на їх поставку. Також передаємо одноразові медичні маски та респіратори. Ми маємо сьогодні гордитися нашими вінничанами, бізнесом, владою, адже всі згуртувалися навколо цього питання і допомагають нашим медикам, - зазначив Андрій Дручинський.

Спілкуючись з медиками, міський голова Сергій Моргунов запитав про забезпеченість станції швидкої медичної допомоги, яка з 2013-го року після реформування швидкої медичної допомоги увійшла до складу Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За словами керівника центру Анатолія Пірникози, завдяки ще Уряду Гройсмана на станції ШМД змогли забезпечити певний резерв медикаментів, виробів медичного призначення та витратних матеріалів. 

Поділитися :

Останні новини

Проєкт щодо нерівномірного розподілу обов’язків у родині реалізовуватимуть у Вінниці

1 жовтня 2020, 13:48

У Вінниці пояснили новий порядок виплат компенсації за соціальний догляд членів родини

1 жовтня 2020, 11:53

У Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

1 жовтня 2020, 11:16

Жителі Вінниці заборгували 101 мільйон гривень за спожите тепло та гарячу воду

1 жовтня 2020, 10:47

На Вінниччині цьогоріч до армії підуть служити 650 юнаків

30 вересня 2020, 17:39

Поліція Вінниці затримала чоловіка, який познущався над співмешканкою, вивізши її в ліс

30 вересня 2020, 16:38

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

«Філармонійне безсоння» : вінницька обласна філармонія готується до експериментального проєкту

30 вересня 2020, 15:17

На Вінниччині за добу підтверджено 132 нових випадки захворювання на COVID-19

30 вересня 2020, 13:22

Лікар з Америки поділився досвідом боротьби з COVID-19 з вінницькими медиками

30 вересня 2020, 11:45
Всі новини