Новини

У Вінниці через коронавірус скасовують особисті прийоми громадян

16 березня 2020, 13:38

Проведення особистих прийомів міського голови, його заступників та директорів департаментів тимчасово зупиняють з 16 березня. Також не прийматиме відвідувачів патрульна поліція Вінниччини. Усі звернення можна буде надсилати у письмовій формі або онлайн.


Причиною цього є запровадження у Вінниці низки профілактичних заходів для протидії поширенню коронавірусу. Таке рішення прийняли 13 березня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної й оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов, у Вінниці скасовуються особисті прийоми громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування. Прийматимуться лише письмові звернення вінничан. Їх можна надіслати через офіційний сайт Вінницької міської ради та розділ "Петиції та звернення громадян".

Крім того, на сторінці Патрульної поліції Вінниччини у фейсбук повідомили, що прийматимуть громадян лише в екстрених випадках, а саме: для видачі евакуйованого транспортного засобу та повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення). 

"З усіх інших питань просимо звертатися до УПП у Вінницькій області ДПП письмово на адресу: 21010 м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24 або на електронну пошту: vinnytsya@patrol.police.gov.ua. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги", – йдеться у дописі.

Також керівникам підприємств, установ та організацій рекомендують запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Поділитися :

Останні новини

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45

У Вінниці налагодять виробництво апаратів ШВЛ

3 липня 2020, 13:26

На консультацію лікаря без тесту: вінницький мер закликав повідомляти про вимоги проходження ПЛР-тестувань

3 липня 2020, 12:24
Всі новини