Новини

У Вінниці для Центру матері і дитини придбали ІФА-аналізатор

16 липня 2020, 11:40

Для Центру матері і дитини придбали ІФА-аналізатор, в рамках  "ковідної програми".  Імуноферментний аналіз  робитимуть безкоштовно пацієнтам стаціонару та медперсоналу. 

 

Як йдеться на сторінці міського голови Вінниці Сергія Моргунова у Фейсбук, це сучасний апарат американського виробництва, який придбали для закладу у рамках «ковідної програми». З його допомогою виявляють антитіла до коронавірусу, а результат тесту готовий за три години. Це дозволяє з високою точністю визначити, чи переніс пацієнт інфекцію в минулому і чи не інфікований він COVID-19 зараз.

Як наслідок – ми зможемо краще контролювати ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції. І це також важливо для підготовки до можливої другої хвилі пандемії, - зазначив Сергій Моргунов.

Як повідомив "Місту над Бугом" директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш, за допомогою придбаного  ІФА-рідера безкоштовно обстежуватимуть пацієнтів стаціонару, тих, кого готують до госпіталізації, та медперсонал Центру матері та дитини.

За вимогою МОЗ України щомісяця медперсонал повинен проходити ІФА-тестування. Для них, а також для тих пацієнтів, які направлені на планове лікування і перебувають на стаціонарі тестування безкоштовне.  Для людей, які звернулись до Центру матері і дитини  без направлення, тестування  платне.   

 

Довідка: ІФА аналізатори та ІФА рідери допомагають проводити ряд всебічних аналізів в автоматичному режимі, з високою точністю одержуваних результатів і мінімальним втручанням лаборантів. 

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини