Новини

У Вінниці для гідів-практиків безкоштовно проведуть мовні курси

15 жовтня 2020, 13:17

Взяти участь у цьому курсі зможе до 15-ти осіб. Це  екскурсоводи, які практикують. Вимога організаторів - адаптація вже розроблених екскурсійних маршрутів англійською мовою.   

Як розповіла «Місту над Бугом» менеджерка освітніх проєктів департаменту маркетингу і туризму вінницької міської ради Катерина Мацієнко, у Вінниці організовують навчальні курси з англійської мови для тих, хто прийматиме іноземних туристів. Вінницькі гіди та екскурсоводи зможуть  вдосконалити свої  навички  розмовної англійської.  Потреба в такому навчанні виникла через попит на англомовні екскурсії в гостей нашого міста. Тому вже наявний туристичний продукт буде адаптовано  англійською мовою.

«Наразі у Вінниці є вже кілька гідів, які здатні провести екскурсію англійською мовою. Навіть є і німецькомовні гіди й франкомовна є у нас гідеса. Тобто є вже гіди, які можуть провести екскурсію  англійською мовою, але при тому є гіди, які проводять екскурсію українською мовою і мають потребу в тому, щоб проводити екскурсію англійською для іноземних туристів. Якщо гід проводить екскурсію українською мовою, придумує різні екскурсійні маршрути, нові унікальні туристичні продукти і при цьому ще знає англійську мову і може провести екскурсію англійською мовою, - то його конкурентоспроможність тільки зростає», - розповіла Катерина Мацієнко.

Слухачами  мовних курсів  можуть стати вінницькі гіди та екскурсоводи, які вже мають практику проведення екскурсій містом, хочуть вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою та адаптувати їх для іноземного туриста. Навчання безкоштовне. А розробили навчальний курс викладачі факультету іноземних мов вінницького педагогічного університету.

 «Це такий індивідуальний курс, який стосуватиметься покращення розмовної англійської мови, адаптації тур продуктів на англійську мову, і власне вивчення професійної термінології. Взяти участь у цьому курсі зможе до п’ятнадцяти осіб, ті хто водять екскурсії вулицями нашого міста, так і екскурсоводи, які проводять екскурсії у музеях. Єдина вимога, це мають бути обов’язково люди, які вже водять екскурсії, тобто в яких є вже розроблені екскурсійні маршрути, які вони можуть у перспективі адаптувати на англійську мову. Ще однією вимогою - є базовий рівень знання англійської мови», зауважила Катерина Мацієнко.   

Додамо, навчання розпочнеться 26 жовтня і  триватиме дев’ять тижнів.  Охочим потрібно заповнити реєстраційну форму  до 20 жовтня

Точний розклад занять організатори повідомляють після відбору учасників.  Слухачі отримають сертифікати про проходження мовних курсів для гідів та  адаптують власні екскурсії англійською мовою, а отже зроблять  наше місто відкритішим для іноземців. 

 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці оголосили переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

28 жовтня 2020, 16:43

"Мистецтво жити": на Вінниччині бібліотеки долучились до всеукраїнського проєкту, створеного на підтримку онкохворих людей

28 жовтня 2020, 15:43

На малій сцені Вінницького театру ім. Садовського незабаром відбудеться прем'єра

28 жовтня 2020, 15:43

Нову екскурсію «Таємниці музею пана Заваркіна» найближчим часом презентують у Вінниці

28 жовтня 2020, 15:18

28 жовтня вінницькому трамваю виповнюється 107 років

28 жовтня 2020, 12:56

”Музей таємниць”: у Вінниці відбудеться театралізована екскурсія до краєзнавчого музею

28 жовтня 2020, 10:31

У Вінницькому Снід-центрі створять інфекційну лікарню

28 жовтня 2020, 10:24

"Небезпека нелегальних call-центрів": у Вінниці затримали злочинну групу

27 жовтня 2020, 17:15

У Вінниці безкоштовно перевірятимуть слух усім охочим

27 жовтня 2020, 13:38

"Цінуємо підтримку кожного" - мер Вінниці подякував жителям міста за довіру

27 жовтня 2020, 13:32
Всі новини