Новини

У Вінниці для зменшення аварійності на дорогах тестують пристрої фіксації швидкості

24 липня 2020, 19:04

Першу камеру, яка фіксуватиме перевищення швидкості водіями, встановили у Вінниці. Комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху може фіксувати й інші порушення ПДР. Все для зменшення  аварійності на дорогах міста. Камера підключена до мережі  «Безпечне місто» і місяць працюватиме в тестовому режимі.

 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, днями ця система отримала атестат відповідності Адміністрації Держспецзв’язку. Загалом, комплекс  «Vega Smart Speed» може фіксувати й інші порушення ПДР. Приміром, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху. 

Як розповів директор КП «Вінницький інформаційний центр» Сергій Бригадир, на Київському мосту  встановили  комплекс автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. 

Протягом місяця будемо тестувати систему. Після чого проаналізуємо статистику порушень, щоб зрозуміти, наскільки актуально буде розміщувати такі комплекси  по усому місту. Пристрій сертифікований, але для того, щоб його розмістити на постійній основі, він має пройти апробацію ще й в поліції»

Після апробації комплексу, прийматимуть рішення про доречність їх встановлення таких на території Вінницької міської ОТГ. Місця встановлення  погоджуватимуть із Патрульною поліцією та позначатимуть відповідним дорожнім знаком.

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини