Новини

У Вінниці на площі Гагаріна повністю зміниться схема дорожнього руху

16 вересня 2020, 13:13

Повністю зміниться схема дорожнього руху на перехресті вулиць Пирогова – Соборна – Хмельницьке шосе (площа Гагаріна). Тут запровадять світлофорне регулювання, змінять дорожню розмітку,  облаштують нові пішохідні переходи та  дорожні знаки.

 

На сайті Вінницької міської ради повідомляється, що роботи перейшли в активну фазу. Наразі на дорогах вже встановили опори для пішохідних світлофорів та дорожні знаки. З’являться і делініатори - засоби, які покликані дисциплінувати водіїв, не дозволяючи виїжджати на трамвайні колії. Повідомляється, що на перехресті вулиць Пирогова – Соборна – Хмельницьке шосе буде облаштований світлофорний об’єкт з безконфліктним регулюванням транспортних та пішохідних потоків. Проєкт належить компанії ТОВ «Урбан Прогрес» з Івано-Франківська. І за словами авторів проєкту, регулювання дасть можливість комфортно та безпечно пересуватися через перехрестя усім учасникам руху. 

«Частину робіт ми уже виконали. Зокрема,  змонтували тросові розтяжки для контрольних кабелів та світлофорів. проклали лінію живлення між опорами. Ще маємо на площі Гагаріна демаркувати частину існуючої розмітки та нанести нову, відповідно затвердженого проекту. Роботи будемо проводити без перекриття руху, оминаючи години «пік», аби якнайменше заважати руху транспорту.  Запустити об’єкт плануємо до кінця вересня. Кілька місяців нова система руху працюватиме у тестовому режимі», – зазначив в.о. директора Вінницького КП "СМЕД ОДР"  Сергій Чернов.

Площа Гагаріна – важливий транспортний вузол міста, через який проходить переважна більшість маршрутів громадського транспорту і який має досить високу аварійність.  Архітектори зазначають, що це перехрестя є одним із найскладніших у місті. Нова організація руху підвищить безпеку, створить пішохідні зв'язки з одним із символів міста «Аркою», а також дасть можливість додатково озеленити площу.

 

 

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини