Новини

У Вінниці показали, яким буде майбутній туристичний хаб

5 березня 2020, 14:54

Туристичний хаб діятиме у Вінниці вже на початку туристичного сезону 2021 року. Концепцію Турхабу презентували вінничанам у молодіжному центрі Квадрат, показавши, як виглядатиме простір ззовні та зсередини.


Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів, що наразі вже повністю розробили проєкт, на стадії завершення його експертиза. Далі оголошення тендеру для визначення виконавця робіт.

– 79 тисяч ночівель у Вінниці та понад 2 мільйони туристичного збору показують, що динаміка позитивна. Наступного тижня плануємо завершити експертизу та оголосити відкриті торги.

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

Туристичний хаб розташується у фасадній, нежитловій частині будівлі за адресою Соборна, 89. Там організують сучасний туристично-інформаційний центр, кав’ярню з літньою терасою та зоною дозвілля, освітній простір та івент-зону, коворкінг туристичних стартапів, перемовну та тренінгові кімнати, а також офіси департаменту маркетингу міста та туризму. За словами директора департаменту маркетингу міста та туризму Олександра Вешелені, простір буде прозорим, доступним, інклюзивним, креативним та екологічним.

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

– Головна його "фішка" – сучасний інформаційний центр, розроблений за міжнародними стандартами, обслуговування буде вестись українською та іноземними мовами, цифровізація, наявність електронного кіоску та відпочинкового простору: кав'ярні, літньої тераси та майданчика для роботи з бізнесом.

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

Загалом майбутній Турхаб займатиме три поверхи. На першому поверсі у Туристично-інформаційному центрі надаватимуть сервіс для туристів та мешканців міста відповідно до міжнародних стандартів, також тут можна буде отримати довідкову інформацію, пов’язану з плануванням подорожей як Вінницею так і Вінниччиною.

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

– З Вінницькою ОДА будемо розробляти ідеї спільних промотурів, брати участь у туристичних виставках. У Європі, наприклад, є стала модель, коли і регіон, і адміністрація, і окрема туристична саморегулівна організація роблять посильний внесок у маркетинг та розвиток туристичного потенціалу. За ці 10 років хотілося б створити саме таку модель взаємодії.

Графіка надана департаментом маркетингу міста та туризму

Освітній простір та івент-зона, які знаходитимуться також на першому поверсі будівлі, будуть залучені для організації туристичних освітніх подій, та презентацій. Тут буде бібліотека спеціалізованої літератури з туризму, маркетингу та історії міста і відпочинкова зона для туристів. Ремонтні роботи заплановані на середину квітня. Реалізує проєкт Вінницька міська рада, щоб створити простір де гуртуватимуться спільноти, які роблять місто туристичним та гостинним.

 

Поділитися :

Останні новини

Понад 2,5 мільйони вінничан у червні користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45

У Вінниці налагодять виробництво апаратів ШВЛ

3 липня 2020, 13:26
Всі новини