Новини

У Вінниці шахіст з особливими потребами Артем Андрієнко переміг у відкритому шаховому турнірі серед дітей та дорослих

29 травня 2022, 19:06

Підліток з інвалідністю переміг зі 100% результатом, вигравши усі 10 партій.

Як повідомили в Асоціації спортивних журналістів Вінниччини, у ДЮСШ № 6 Вінницького міського спорткомітету сьогодні, 29 травня, фінішував відкритий шаховий турнір серед дітей та дорослих. Чемпіоном став юний кандидат у майстри спорту Артем Андрієнко, шахіст з інвалідністю. Він виграв усі 10 партій.

Турнірна таблиця і подробиці тут:

Нагадаємо, що в Артема синдром Фрімена-Шелдона - рідкісне генетичне захворювання, яке вражає обличчя, руки й ноги.

Родина Андрієнків живе в Стрижавці. На заняття з шахів Артем у супроводі мами їздить у Вінницю. До трьох років на ногах у хлопчика був гіпс. Крім того, він переніс кілька операцій.

Грошовий приз за 1 місце в турнірі йде на потреби ЗСУ, - пише на своїй сторінці у Фейсбук мама Артема.