Новини

У Вінниці соціально відповідальний бізнес запрошують взяти участь в національному конкурсі «Велопрацедавець року»

27 липня 2020, 16:53

Вінницьких роботодавців запрошують взяти участь в національному конкурсі «Велопрацедавець року», мета якого - відзначити найзручніші для роверистів офіси в різних містах України. Вінниця долучається до цього конкурсу вдруге. 

Як розповів "Місту над Бугом" офіційний представник конкурсу у Вінниці та голова спостережної ради ГО «Вінниця Мобільна» Олександр Царевський, цьогоріч конкурс відбуватиметься у дев’яти містах: Києві, Харкові, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні, Вінниці, Одесі та Славутичі. Заявки на конкурс почали приймати 25 липня і триватиме термін прийому до 20 вересня. 

Цього року перелік міст розширився, Вінниця бере участь вдруге. Минулого року участь в конкурсі, серед вінницьких роботодавців, взяло сім компаній. Велику кількість балів набрало одразу дві компанії - це IT-компанія "MemCrab" та "Аграна фрут Україна". Проте у "MemCrab"  були кращими, адже  їх умови визнали  позитивнішими для велосипедистів. У них є  своя  велосипедна команда під назвою "Жертви мотивації", виступають на аматорських змаганнях, - розповів пан Олександр. 

 

Конкурс «Велопрацедавець» ініційований для заохочення роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати на роботу велосипедом. Також це стимулюватиме розвиток велосипедної інфраструктури в місті. Це свого роду соціально відповідальний бізнес, адже у такий спосіб працедавці дбають про довкілля та здоров‘я своїх працівників, - зазначив Олександр Царевський. 

Це категорія соціально відповідального бізнесу та створення адекватних умов роботи для людей. Йдеться про піклування про довкілля, адже працедавці виступають за екологічно чистий транспорт. А також це піклування про здоров’я своїх співробітників. Бо розумніше і вигідніше вкластися у те, щоб вони були фізично активними, ніж виплачувати своїм працівникам  лікарняні, - підсумував представник конкурсу у Вінниці. 

Перемогу в конкурсі отримає та компанія, організація чи установа, яка пропонує найкомфортніші умови для співробітників. Щонайменше необхідно встановити велопарковку, або навіть місце для переодягання та душ. У кожному місті переможця конкурсу «Велопрацедавець 2020» визначатимуть окремо.

Організатором конкурсу є U-Cycle. Локальними координаторами конкурсу у Вінниці  ГО «Вінниця Мобільна» за сприяння Вінницької міської ради.

Для подачі заявки потрібно заповнити форму:  https://cutt.ly/4sr89px 

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини