Новини

У Вінниці стартувало громадське обговорення Інтеркультурної стратегії

18 вересня 2020, 11:14

Під час проведення громадського обговорення громадські активісти та вінничани дискутуватимуть про Вінницю, як інтеркультурний центр Східного Поділля. 

За інформацією міської ради вінничан та гостей міста запросили вносити свої пропозиції та зауваження  до Проєкту Інтеркультурної стратегії м. Вінниці. Ознайомитися з проєктом документа можна за посиланням https://cutt.ly/QfFv5KD 

Стратегія має за мету розвиток інтеркультурної моделі міста, що сприяє міжкультурній інтеграції, вивченню впливу етнокультурного розмаїття та міграції на місто.

Процес розробки ІС відбувався за експертної підтримки радниці РЄ в рамках Програми «Інтеркультурні міста», національної координаторки мережі інтеркультурних міст в Україні Ксенії Хованової-Рубікондо, незалежного консультанта Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Юрія Войціцького та фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). 

Крім того, долучилися громадські організації міста, активні мешканці та представники профільних департаментів ВМР. Розроблена разом із громадою, Стратегія спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої демократії, виховання суспільно активних громадян, активізації діяльності національних спільнот та підтримки ВПО. А також – посилення інтеграції іноземних гостей у місті, дружньому до кожного, підвищення спроможності влади й громадськості протидіяти випадкам ксенофобії, дискримінації та мови ненависті.  

Вінниця у 2030 році згідно з візією, визначеної в Інтеркультурній стратегії, є інтеркультурним центром Східного Поділля, який єднає усіх мешканців та гостей міста різного походження; втілює модель інтеркультурної інтеграції; усвідомлює переваги етнокультурного різноманіття та сприймає його як джерело інновацій та розвитку.

Довідка.

Всіх охочих запрошують надсилати зауваження та пропозиції у письмовій формі в КП «Інститут розвитку міст» (вул. Соборна, 59, каб. 234, тел. 59-51-12) до, або за допомогою електронної пошти: iccvinnytsia@gmail.com до 19 жовтня 2020 року включно. У повідомленнях, будь ласка, вказуйте прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставте особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не будуть розглядатися – написали на сайті міської ради.  

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці оголосили переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

28 жовтня 2020, 16:43

"Мистецтво жити": на Вінниччині бібліотеки долучились до всеукраїнського проєкту, створеного на підтримку онкохворих людей

28 жовтня 2020, 15:43

На малій сцені Вінницького театру ім. Садовського незабаром відбудеться прем'єра

28 жовтня 2020, 15:43

Нову екскурсію «Таємниці музею пана Заваркіна» найближчим часом презентують у Вінниці

28 жовтня 2020, 15:18

28 жовтня вінницькому трамваю виповнюється 107 років

28 жовтня 2020, 12:56

”Музей таємниць”: у Вінниці відбудеться театралізована екскурсія до краєзнавчого музею

28 жовтня 2020, 10:31

У Вінницькому Снід-центрі створять інфекційну лікарню

28 жовтня 2020, 10:24

"Небезпека нелегальних call-центрів": у Вінниці затримали злочинну групу

27 жовтня 2020, 17:15

У Вінниці безкоштовно перевірятимуть слух усім охочим

27 жовтня 2020, 13:38

"Цінуємо підтримку кожного" - мер Вінниці подякував жителям міста за довіру

27 жовтня 2020, 13:32
Всі новини