Новини

У Вінниці створять робочу групу для врегулювання «енергетичного» питання дачного масиву «Підлісне»

26 серпня 2020, 15:45

Енергетики відновили подачу електроенергії мешканцям дачного масиву «Підлісне» після зустрічі їх ініціативної групи та представників АТ «Вінницяобленерго» з міським головою Сергієм Моргуновим.


Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук мер, під час розмови зі сторонами конфлікту, він доручив створити робочу групу для вирішення кризової ситуації з енергопостачанням дачного масиву «Підлісне», яка має запропонувати подальший алгоритм дій обох сторін.

«Важливо, що наразі світло для людей включили. Ми домовились з енергетиками про такий тимчасовий вихід. Подальший алгоритм має запропонувати робоча група, створена з моєї ініціативи. До її складу залучені представники ініціативної групи, компаній АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця». Координуватиме роботу мій заступник Микола Форманюк. Потрібно напрацювання рішення в юридичній площині. Сподіваюсь, що вони будуть знайдені якомога швидше. Ми надамо відповідний супровід, аби мешканці дачного масиву колишнього ГО СТ «Підлісне» були зі світлом, а всі процедури були витримані згідно з законом», – написав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов також пообіцяв мешканцям 24 вулиць масиву «Підлісний» якнайшвидше розв'язати питання в межах чинного законодавства та притягнути до відповідальності усіх, хто винен у затягуванні цієї справи. 

– Я точно хочу, щоб це питання було своєчасно та ефективно вирішене. Я розберуся, повірте мені. Догани ті, кому треба, отримають. Перше, про що необхідно домовитись – стабільне постачання електроенергії.  Потім визначити оптимально можливий шлях, який в результаті допоможе людям оформити прямі договори. 

Також міський очільник закликав мешканців знайти порозуміння між собою, конструктивно підходити до розв'язання проблеми й не піддаватись на спроби представників різних політичних сил втрутитись у ситуацію, щоб використати її для власних цілей.

Нагадаємо, мешканці дачного масиву «Підлісне» намагаються врегулювати з акціонерним товариством «Вінницяобленерго» питання стабільного забезпечення електроенергією та прямих розрахунків за неї. Наприкінці минулого тижня їх відключили від електропостачання у зв’язку із тим, що з боку мешканців було ліквідовано юридичну особу ГО «СТ«Підлісне», з якою укладена угода про надання послуг, а голова ліквідаційної комісії написала заяву про розірвання договору. Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає, оскільки це дуже тривала і дорога процедура. Тому люди звернулись за допомогою до міської влади.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці школярі йдуть на весняні канікули 9 березня

5 березня 2021, 16:15

До Дня народження Т. Шевченка у Вінниці проведуть інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?"

5 березня 2021, 13:36

"Лицарі Поділля та Мамонт Вінні": Вінницький краєзнавчий музей опублікував перелік екскурсій на березень

5 березня 2021, 13:06

5 вінницьких вишів увійшли до міжнародного рейтингу університетів за популярністю в Інтернеті

5 березня 2021, 12:11

У міській раді оприлюднили графік роботи лікарень Вінниці 6-8 березня

5 березня 2021, 11:43

Нова покрівля та енергозберігаючі вікна: у Вінниці модернізують Палац дітей та юнацтва

5 березня 2021, 11:26

У Вінниці надзвичайники врятували з водойми людину

5 березня 2021, 11:10

"Вінничани важливі": муніципальну програму підтримки вінничан продовжили на 2021 рік

5 березня 2021, 10:44

Наразі підстав для оголошення Вінницької області "червоною" зоною епіднебезпеки немає

4 березня 2021, 15:31

За добу у Вінницькій області зафіксували 827 нових випадків захворювання на COVID-19

4 березня 2021, 15:14
Всі новини