Новини

У Вінниці триває п’ятиденний інфотур для для відомих тревелблогерів та туроператорів

30 липня 2020, 18:04

Масштабний 5-денний інфотур Вінницею та Вінниччиною організували для відомих тревелблогерів, туроператорів і журналістів. Захід спрямований на розкриття туристичного потенціалу Поділля  та окреслення перспектив пізнавального, гастрономічного та ділового туризму регіону.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, для Інформаційного туру, який триває з 27 липня до 1 серпня,  розробили насичену програму. Вона орієнтовану на досвідченого туриста, якого важко здивувати. До неї входить відвідування  найцікавіших магнітів і якірних місць Вінниччини.

Серед принад Вінниці гості уже змогли побачити музеї техніки та унікальних колекцій, найдавніші пам’ятки та креативні фотозони, атмосферні особняки та мальовничі краєвиди головної водної артерії міста - Південного Бугу. Окрему увагу приділили гастрономічним закладам, які популяризують автентичну кухню різних етнічних груп нашого краю ― українську, єврейську, польську і чеську.

Як розповів заступник директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Станіслав Данілов, Україна має надзвичайно потужний потенціал щодо розвитку внутрішнього туризму, і Поділля є яскравим підтвердженням цієї тези. В умовах карантинних обмежень на закордонні мандри подорожі власною країною набувають особливої актуальності та неабиякої популярності.

Єдиною перепоною може стати недостатня обізнаність туристів і ключових гравців туристичного ринку щодо вітчизняного турпродукту, тож маркетинг і якісний сервіс наразі стають головними чинниками розвитку туризму. Врахувавши минулорічний досвід проведення промотурів, ми разом з колегами з Вінницької ОДА вирішили об’єднати зусилля і презентувати наше місто та край як повноцінну туристичну дестинацію з багатою програмою перебування, - зазначив Станіслав Данілов.

Зазначається, що представники турсфери й українського інфопростору мають змогу на власному досвіді переконатися, наскільки різноплановим і комфортним може бути відпочинок у Вінниці й області, а надалі допомагатимуть формувати позитивний імідж краю з основним акцентом: Вінниця ― місто нескінченних ідей і можливостей для комфортних і цікавих подорожей на вікенд і навіть цілу відпустку. Взаємодія з учасниками ринку сусідніх областей та медійниками з багатотисячними аудиторіями покликана забезпечити швидке поширення інформації та наочне знайомство з туристичними локаціями й інфраструктурою, що суттєво прискорить процес звернення українців до якісних турпослуг на вінницьких теренах.

Як розповіла "Місту над Бугом" начальниця відділу промоції департаменту маркетингу і туризму міської ради Оксана Вацек, у п’ятницю учасники інформаційного  туру  побувають  в Лядівському монастирі, в заповіднику «Буша» та дегустуватимуть равликів на фермі, поблизу Жмеринки. Також представники туристичних операторів оглянули номери  у вінницьких готелях, де можна було розміщувати групи людей. Завершиться інформаційний тур в суботу, 1 серпня, переглядом програми світломузичного фонтану.

Обіцяють, що в результаті інфотуру, вже найближчим часом на центральних українських телеканалах і у блогосфері з’явиться понад 15 сюжетів та репортажів про туристичні магніти Вінниці й області.

 

 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини