5-річний хлопчик, племінник першої захворілої жінки, вже виписаний з лікарні. Він став 2-м пацієнтом у Вінниці, який одужав від коронавірусної інфекції.
Про це повідомляють на сайті міської ради. Як розповів нашим кореспондентам директор департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради Олександр Шиш, дитина не має клінічних проявів хвороби, тест показав негативний результат. Хлопчик буде знаходитись під наглядом сімейного лікаря.
Станом на 6 квітня у Вінниці зареєстровано 51 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. 16 людей не були за межами країни. Вік інфікованих: від 10 місяців до 73 років. Серед хворих – 23 медичних працівників.
На стаціонарному лікуванні в міській лікарні №1 перебуває 23 хворих з COVID-19, 2 з них – у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. Стан пацієнтів в реанімації стабільно важкий через наявну супутню патологію. В інфекційному відділенні у 3 пацієнтів зберігається висока температура. В обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні лежить мама з 10 місячним сином, які мають COVID-19.
На амбулаторному лікуванні наразі знаходиться 29 вінничан з COVID-19. Вони та члени їхніх сімей перебувають на суворій самоізоляції.
Нагадаємо, першим пацієнтом, якого вилікували від коронавірусу, став 32-ріний вінничанин.