Новини

У Вінниці виділять додаткові кошти на придбання засобів захисту та медичне устаткування

18 березня 2020, 11:38

Рішення про придбання швидких тестів на коронавірус, грип та апаратів штучної вентиляції легенів прийняли депутати на позачерговій сесії міськради. Загалом на все передбачено близько 50 мільйонів гривень.


Додаткові кошти виділять на закупівлю 2 тисяч швидких тестів на коронавірус та тисячі експрес-тестів на грип.  Для медпрацівників закуплять 12 тисяч комплектів медичного одягу та 20 костюмів високого захисту. Вартість одного костюму високого захисту складає близько 27 тисяч гривень. Загалом на медикаменти та засоби індивідуального захисту виділили майже 7 мільйонів гривень.

Крім цього, мають придбати 350 літрів антисептиків для рук, 450 літрів дезінфекційних засобів для обробки приміщень. Також для інфекційного відділення закуплять 10 апаратів штучної вентиляції легень. Міський голова Сергій Моргунов вніс пропозицію виділити додаткові кошти для закупівлі ще 10 таких апаратів. 

– Ми замовили 10 ШВЛ. Достатньо велика проблема з їхнім постачанням, адже зараз вони у дефіциті у всьому світі. Але я вношу пропозицію передбачити ресурс ще на 10 таких апаратів, – зазначив Сергій Моргунов.

Також придбають переносний рентген-апарат, по 12 інфузоматів та шприцевих помп для відділень інтенсивної терапії. Загалом понад 8 мільйонів гривень виділили на придбання спеціального медичного обладнання, яке допоможе лікувати людей, хворих на коронавірус. 

Міський голова Сергій Моргунов під час позачергової сесії закликав вінничан без нагальної потреби не виходити на вулиці. 

"Ми на сьогодні у досить складній ситуації, але ми повинні сконсолідувати всі наші зусилля, адже безпека людей – найважливіше питання. І до цього потрібно ставитись досить серйозно, а не так, як це було в Італії на початковому етапі."

За словами Сергія Моргунова, фактично все навантаження по боротьбі з коронавірусом лягає на місцеві бюджети й потрібно консолідувати всі зусилля на боротьбу з цією небезпечною хворобою.

"Ми вже двічі обробили 5490 під’їздів міста спецзасобами. Сьогодні будемо обробляти третій раз. Нам необхідно закупити паливо, в тому числі допомогти поліції, бо у них фінансування обмежене. Інші міста, у яких більші бюджети, спрямовують на ці потреби ще більше.  І мова не тільки про лікарні. Наприклад, сьогодні необхідно дотувати додатково транспортне забезпечення в місті, адже ми повинні випускати муніципальний транспорт у повному об’ємі, щоб не було більшого скупчення людей, ніж десять чоловік у тролейбусі чи автобусі. "

Поділитися :

Останні новини

Сергій Моргунов заявив, що балотуватиметься у мери Вінниці від «Української стратегії»

19 вересня 2020, 12:16

Вінницькі ресторатори та готельєри створять міський стандарт гостинності

18 вересня 2020, 17:26

"Наслідки коронакризи": на вінницькому заводі «Поділля-Залізобетон» кількість замовлень скоротилась майже на чверть

18 вересня 2020, 16:58

"Покращуємо якість послуг": директор Вінницької транспортної компанії прокоментував скарги вінничан на зухвалих контролерів

18 вересня 2020, 16:17

Майже 50 ініціатив вінничан реалізували у Вінниці за кошти громади

18 вересня 2020, 11:54

У Вінниці стартувало громадське обговорення Інтеркультурної стратегії

18 вересня 2020, 11:14

У Вінниці відкриють виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України»

18 вересня 2020, 09:44

"У захисній масці та з власною ручкою": вінничанам по’яснили, як відбуватимуться місцеві вибори в умовах пандемії

17 вересня 2020, 16:54

Сергій Моргунов: у Вінниці вже оновлено спортивну базу 28 шкіл та Палацу дітей та юнацтва

17 вересня 2020, 15:29

Вінничанин виборов "золото" на чемпіонаті України із греко-римської боротьби   

17 вересня 2020, 14:46
Всі новини