Новини

У Вінниці виділять додаткові кошти на придбання засобів захисту та медичне устаткування

18 березня 2020, 11:38

Рішення про придбання швидких тестів на коронавірус, грип та апаратів штучної вентиляції легенів прийняли депутати на позачерговій сесії міськради. Загалом на все передбачено близько 50 мільйонів гривень.


Додаткові кошти виділять на закупівлю 2 тисяч швидких тестів на коронавірус та тисячі експрес-тестів на грип.  Для медпрацівників закуплять 12 тисяч комплектів медичного одягу та 20 костюмів високого захисту. Вартість одного костюму високого захисту складає близько 27 тисяч гривень. Загалом на медикаменти та засоби індивідуального захисту виділили майже 7 мільйонів гривень.

Крім цього, мають придбати 350 літрів антисептиків для рук, 450 літрів дезінфекційних засобів для обробки приміщень. Також для інфекційного відділення закуплять 10 апаратів штучної вентиляції легень. Міський голова Сергій Моргунов вніс пропозицію виділити додаткові кошти для закупівлі ще 10 таких апаратів. 

– Ми замовили 10 ШВЛ. Достатньо велика проблема з їхнім постачанням, адже зараз вони у дефіциті у всьому світі. Але я вношу пропозицію передбачити ресурс ще на 10 таких апаратів, – зазначив Сергій Моргунов.

Також придбають переносний рентген-апарат, по 12 інфузоматів та шприцевих помп для відділень інтенсивної терапії. Загалом понад 8 мільйонів гривень виділили на придбання спеціального медичного обладнання, яке допоможе лікувати людей, хворих на коронавірус. 

Міський голова Сергій Моргунов під час позачергової сесії закликав вінничан без нагальної потреби не виходити на вулиці. 

"Ми на сьогодні у досить складній ситуації, але ми повинні сконсолідувати всі наші зусилля, адже безпека людей – найважливіше питання. І до цього потрібно ставитись досить серйозно, а не так, як це було в Італії на початковому етапі."

За словами Сергія Моргунова, фактично все навантаження по боротьбі з коронавірусом лягає на місцеві бюджети й потрібно консолідувати всі зусилля на боротьбу з цією небезпечною хворобою.

"Ми вже двічі обробили 5490 під’їздів міста спецзасобами. Сьогодні будемо обробляти третій раз. Нам необхідно закупити паливо, в тому числі допомогти поліції, бо у них фінансування обмежене. Інші міста, у яких більші бюджети, спрямовують на ці потреби ще більше.  І мова не тільки про лікарні. Наприклад, сьогодні необхідно дотувати додатково транспортне забезпечення в місті, адже ми повинні випускати муніципальний транспорт у повному об’ємі, щоб не було більшого скупчення людей, ніж десять чоловік у тролейбусі чи автобусі. "

Поділитися :

Останні новини

Наразі підстав для оголошення Вінницької області "червоною" зоною епіднебезпеки немає

4 березня 2021, 15:31

За добу у Вінницькій області зафіксували 827 нових випадків захворювання на COVID-19

4 березня 2021, 15:14

У Вінниці відбувся фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед юнаків

4 березня 2021, 14:46

Авторську програму "Легенди палаців і замків України" презентують у вінницькій філармонії 20 березня

4 березня 2021, 14:25

5 березня для вінницьких школярів завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

4 березня 2021, 12:56

Поліцейські затримали 22-річну вінничанку, яка намагалась передати засудженим наркотики

4 березня 2021, 12:18

Близько двох десятків ресторанів та готелів Вінниці впроваджуватимуть міський стандарт гостинності

4 березня 2021, 10:43

Зведений загін поліцейських Вінниччини вирушив у відрядження в зону ООС

4 березня 2021, 10:23

78 багатоповерхівок Вінниці капітально відремонтували протягом 2020 року

4 березня 2021, 09:23

Сергій Моргунов: лікарні Вінниці забезпечені тримісячним запасом медикаментів та засобів індивідуального захисту

3 березня 2021, 15:32
Всі новини