Новини

У Вінниці "з-під молотка" продадуть 29 технічних об'єктів комунальної власності

27 травня 2020, 12:33

Департамент комунального майна міської ради сформував документи на 29 технічних приміщень, які з червня будуть розміщені в системі електронних аукціонів "ProZorro.Продажі" для подальшої приватизації.


Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, у комунальній власності Вінницької міської ОТГ є кілька нежитлових приміщень будинків, які ще за радянських часів були в управлінні ЖЕКів, а також окремі будівлі. Частина з них – це виробничі приміщення, де раніше були котельні та інші господарські об’єкти. Серед них немає жодного об’єкта, який би використовували мешканці для своїх потреб. Отримані від продажу цих об’єктів кошти підуть до бюджету вінницької громади.

У коментарі "Місту над Бугом" директор департаменту комунального майна міської ради Ігор Шутак розповів, що згідно з законодавством об’єкти пропонуватимуть до приватизації через відкритий аукціон на електронному майданчику "zakupki.prom.ua"

– У нас укладений договір з одним з електронних майданчиків, який організовує продаж майна територіальної громади на конкурентних засадах. З цих 29 об'єктів зовсім невелика кількість підвальних приміщень, які знаходяться у житлових будинках. Є багато приміщень, які використовувались за іншим призначенням і ніколи не використовувались мешканцями, які живуть у цих будинках. 

Як один з прикладів Ігор Шутак наводить підвальне приміщення за адресою вулиця Академіка Янгеля, 50.

– У підвальному приміщенні цього гуртожитку запроєктували приміщення близько 90 метрів, у якому знаходилось обладнання котельні. У середині 70-х років цей гуртожиток під'єднали до централізованого теплопостачання. Тож відпала необхідність використання цього приміщення й обладнання за призначенням. Свого часу ми здавали його в оренду, пізніше орендар відмовився від використання цього приміщення. Чому нам не продати його на публічних торгах і не отримати кошти, які стовідсотково підуть до міського бюджету?

Директор департаменту комунального майна міської ради зазначив, що в аукціоні зможуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Треба мати відкритий рахунок в банку, через який здійснюватиметься оплата за майно. Усі гроші від продажу цих 29-ти об’єктів підуть до бюджету вінницької громади.

– Звільняються якісь приміщення, які можна розглядати як якісь потенційні об'єкти для бізнесу чи якоїсь комерції. Що поганого у тому, якщо людина придбає у територіальної громади об'єкт, який вона вважає, що їй підходить і відкриє там якийсь об'єкт, бізнесовий чи комерційний. Якщо він там створить якісь додаткові робочі місця, кому від цього гірше? Чи хай краще ті підвали чи нежитлові приміщення, які не використовувались роками, і далі будуть у такому стані? Є успішні приклади, колю люди купували у нас з публічних торгів приміщення і там сьогодні гарні бізнесові об'єкти. І людина отримала користь, і міський бюджет матиме надходження на розвиток міста.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці пояснили новий порядок виплат компенсації за соціальний догляд членів родини

1 жовтня 2020, 11:53

У Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

1 жовтня 2020, 11:16

Жителі Вінниці заборгували 101 мільйон гривень за спожите тепло та гарячу воду

1 жовтня 2020, 10:47

На Вінниччині цьогоріч до армії підуть служити 650 юнаків

30 вересня 2020, 17:39

Поліція Вінниці затримала чоловіка, який познущався над співмешканкою, вивізши її в ліс

30 вересня 2020, 16:38

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

«Філармонійне безсоння» : вінницька обласна філармонія готується до експериментального проєкту

30 вересня 2020, 15:17

На Вінниччині за добу підтверджено 132 нових випадки захворювання на COVID-19

30 вересня 2020, 13:22

Лікар з Америки поділився досвідом боротьби з COVID-19 з вінницькими медиками

30 вересня 2020, 11:45

«Золото Поділля: історія народів»: з Вінниці до Києва прибули експонати майбутньої виставки 

30 вересня 2020, 11:23
Всі новини