Новини

Відтепер Вінниця має свій перший туристичний путівник

15 вересня 2020, 10:21

Презентували перше офіційне видання, що максимально описує всі пропозиції та складові туристичної сфери.

Як повідомляє міська рада, відбулося це під час трансляції у соціальних мережах, яку проводили директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені та вінницька гідеса Тетяна Рибак. 

Вінниця вже давно переросла поняття міста для одноденної подорожі. Її туристичні магніти не обмежуються фонтаном, вежею, садибою Пирогова чи ставкою «Вервольф». Це набагато ширший перелік, який важко охопити навіть за одну кількаденну подорож. До того ж мандрівка навіть на вікенд не може обмежуватися відвідинами лише туристичних локацій. У такому разі гості міста обов’язково шукатимуть, де можна поїсти й переночувати та як зручніше пересуватися з однієї його частини в іншу. Тож, окрім складання маршруту різними музеями, артоб’єктами й атракціями, вони обиратимуть собі кілька готельно-ресторанних закладів і досліджуватимуть транспортну інфраструктуру.

Ознайомитись із відео  презентацією путівника можна на сторінці  Visit Vinnytsia у Фейсбук  

Путівник Вінницею ― це перше туристичне друковане видання міста на цілих вісімдесят сторінок, упорядковане працівниками департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Воно розповідає про історію Вінниці та її видатні постаті, місцеві туристичні об’єкти (архітектуру, мурали, скульптури, прогулянкові зони з фонтанами та водоймами), дозвілля (екскурсії, водні атракції й інші розваги), найяскравіші події, подільську кухню та вінницькі гастробренди (із вказівками, де це можна замовити чи придбати). Путівник містить інфографіку з розкладом місцевого транспорту й телефонами служб таксі, розділи з переліком найпопулярніших ресторанів, кав’ярень, пабів, готелів, гостелів і заміських комплексів. 

Туристи, які забажають продовжити подорож Вінниччиною за межами обласного центру, зможуть знайти необхідну для себе інформацію так само у цьому виданні. Путівник оповідає, на які локації області варто звернути увагу в першу чергу і які тури можливо замовити, щоб охопити сусідні міста та селища.

Це ексклюзивне видання незабаром зможуть отримати клієнти закладів, у партнерстві з якими був реалізований друк перших накладів, а також учасники майбутніх туристичних заходів по Україні. Решта охочих мають можливість до кінця вересня взяти участь у квесті та виграти сам путівник і на додачу фірмові сувеніри, створені у стилі офіційного бренду Вінниці. Умови квесту опубліковані у соціальних мережах Instagram та Facebook на офіційних туристичних сторінках міста Visit Vinnytsia,  повідомляє Вінницька міська рада. 

Поділитися :

Останні новини

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52

У Вінниці триває всеукраїнський чемпіонат зі спортивної акробатики

24 вересня 2020, 11:18

У Вінниці розписали стіни дитячого відділення обласної психоневрологічної лікарні імені Ющенка

24 вересня 2020, 09:54

Жодна багатоповерхівка у Вінниці офіційно не готова до опалювального сезону

23 вересня 2020, 17:02

У Вінниці відбудеться дводенний форум молодіжних ініціатив 

23 вересня 2020, 16:20

На вінницькому заводі «Електричні системи» вироблятимуть комплектуючі до MERCEDES С-класу

23 вересня 2020, 15:43

Пішов із життя поважний вінничанин Олександр Сухомовський

23 вересня 2020, 15:21

У Вінниці патрульні спільно з оперативниками затримали трьох підозрюваних у вчиненні розбою

23 вересня 2020, 12:51

У Вінниці відбудеться громадське обговорення програми розвитку туризму міської ОТГ на 2021-2023 роки

23 вересня 2020, 10:58
Всі новини