Новини

Вінничан запрошують на відкритття школи стартапів

20 лютого 2020, 09:38

Урочисте відкриття стартап школи "Sikorsky Challenge" на базі Вінницького національного технічного університету пройде вже цієї п'ятниці, 21 лютого. Усіх охочих запрошують прийти до приміщення інноваційного тренінгового центру університету (головний корпус, 2-ий поверх, аудиторія 201) о 15 годині. 


Як зазначають організатори, на відкритті досвідчені інноватори-підприємці та представники успішних міжнародних стартап-проектів, зокрема у сфері ІТ розкажуть про  розвиток інноваційної екосистеми в Україні. Після цього розпочнеться навчальна програма, яка складатиметься з кількох сесій.

Перша навчальна сесія має назву "Інноваційний вектор розвитку економіки" та складається з таких розділів:

  • огляд макроекономічних екосистем;
  • інноваційний вектор як елемент екосистеми;
  • векторне представлення бізнес-процесів.

Друга навчальна сесія – про стартап як основний інноваційний вектор:

  • основні принципи стартапу;
  • етапи розвитку стартапу;
  • бізнес-рішення і "Exit" для стартапу. Екосистема ”Sikorsky Challenge”. Введення в
  • стартап-бізнес.

Навчання продовжиться 22 лютого, заняття проводитиме відомий тренер за напрямом інноваційного підприємництва з міжнародним досвідом Ігор Пеер.

Фото надане організаторами

На сайті міської ради зазначають, що цього року навчання відбуватиметься з лютого до червня з екскурсіями на сучасні підприємства та інноваційні об'єкти. Формат школи планові періодичні навчання в другій половині дня. За результатами навчання учасники стартап школи презентуватимуть власні стартапи (прототипи) компетентному журі.  

Нагадаємо, стартап школа працює у нашому місті три роки поспіль. Усі охочі можуть отримати  сучасні знання у напрямку інноваційного підприємництва та заснування стартапів,  перетворити власну інноваційну ідею у бізнес-проект, потрапити у середовище однодумців всеукраїнської мережі стартап шкіл "Sikorsky Challenge", здобути корисний досвід та знання від міжнародних спікерів, успішних представників бізнесу, розробити прототип та залучити кошти для розвитку стартапу. 

 


 

Поділитися :

Останні новини

Всі новини