Новини

Вінничанин Геннадій Масленіков виборов чемпіонське звання на Міжнародному турнірі з боксу

1 березня 2021, 10:30

У фінальному бою він переміг представника Росії Тенгіза Котояна.

Як інформують на сайті НОК України у Вінницькій області, молодіжна збірна України виступила на Міжнародному турнірі "Адріатична перлина" у Чорногорії. На змаганнях команда виборола 15 нагород - 4 золоті, 3 срібні і 8 бронзових. Варто відзначити, що дві медалі у скарбничку збірної додали представники Вінницької області.

Так, 18-річний Геннадій Масленніков, який за підсумками минулого року був визнаний найкращим спортсменом Вінниччини, завоював чемпіонське звання у Будві. У фінальному бою він переміг представника Росії Тенгіза Котояна. Ще один вінничанин Максим Власюк виборов бронзову нагороду у категорії 56 кг.

"У складі української делегації у Чорногорії перебували також особисті тренери спортсменів – вінничани Роман Вакалюк та Олександр Масленніков. Вітаємо наших боксерів з тріумфальним виступом і чекаємо додому з нагородами", – йдеться в дописі.