Новини

Вінницька міськрада та мережа ГО "Місто змістів" підписали меморандум про співпрацю

2 липня 2020, 11:12

Підписання меморандуму про партнерство між Громадською спілкою “Мережа організацій громадянського суспільства “Місто змістів” та Вінницькою міською радою, відбулось 2 липня. Представники влади та громадськості домовились про створення платформи для діалогу, взаємодії та тісної комунікації щодо розвитку міста.


Як йдеться на сайті мережі "Місто змістів", меморандум передбачає співпрацю у таких напрямках: взаємодія "громада – влада", розвиток громадянського суспільства Вінниці та пошук глобальних змістів для розвитку міста. 

У рамках підписання даного Меморандуму було погоджено створення Ради Партнерства, до складу якої мають увійти 5 представників громадських організацій та 5 представників від міської ради. Цей колегіальний орган має щонайменше 4 рази на рік збиратись на засідання для обміну інформацією, синхронізації планів та намірів  пошуку спільних точок співпраці щодо розвитку міста. 

Фото: mistozmistiv.vn.ua

– Я вважаю великим досягненням для громади, що ми змогли налагодити у Вінниці співпрацю з громадськими  організаціями у такому форматі. І я переконаний, що на цьому не потрібно зупинятись, треба рухатись вперед, тому що головна мета – це розвиток нашої громади, який стосується різних сфер життя. І ми повинні спільно розбудовувати наше партнерство, щоб була тісна якісна взаємодія і діалог. Меморандум про співпрацю, сподіваюсь, дасть додатковий поштовх цій роботі, – зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Фото: mistozmistiv.vn.ua

Також сторони домовились про наступну спільну діяльність:

  • проведення форумів, навчальних заходів, дискусій, обговорень, консультацій, круглих столів, тренінгів, конференцій, соціально-культурних заходів тощо;
  • проведення публічних консультацій щодо шляхів розв'язання різних проблем міста;
  • залучення громадськості до розробки міських програм;
  • взаємна підтримка в організації та реалізації проєктів в рамках Партнерства.

– Нашому місту пощастило – ми маємо досить сильне громадянське суспільство. Важливо цей експертний потенціал долучити до розвитку міста завдяки участі у розробці міських програм та проєктів, а також залученню додаткового фінансування через міжнародні організації. Наступним кроком після підписання меморандуму має бути засідання Ради партнерства і першою важливою темою для обговорення ми пропонуємо  інструменти участі містян у процесі прийняття рішень. Це і буде фундамент для подальшої ефективної співпраці, – прокоментувала Олена Данілова, голова громадської спілки "Мережа ОГС "Місто змістів".

Фото: mistozmistiv.vn.ua

Текст Меморандуму розроблений членами Громадської спілки "Місто змістів" та представниками КП "Інститут розвитку міст" із залученням експертів за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС). Участь у підписанні Меморандуму взяли також представники/ці громадських організацій, які входять до складу Мережі та є членами координаційної ради: Галина Сегеда, представниця ГО "Подільська агенція регіонального розвитку", та Юрій Степанець, голова ГО "Наше Поділля", та директорка департаменту правової політики та якості Людмила Григорук.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини