Новини

Вінницькі депутати затвердили програму антикризової підтримки громади

22 травня 2020, 12:31

Програму антикризової підтримки громади затвердили на сесії Вінницької міської ради. Вона передбачає спрямування додаткових ресурсів на три основні напрямки: охорону здоров’я, соціальний захист та економіку.


Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, за час карантину вінничани жили фактично за те, що в них було накопичено на "чорний" день, тому міським головою було ініційовано антикризову програму яка б підтримала містян у ці непрості часи. 

– Програма дає можливість людям відчути не на словах, а на ділі, що міська влада їх підтримує. Ми накопичили відповідні резерви для того, щоб зараз підтримати медиків, соціально незахищених вінничан та вінницьких підприємців. 

                                      

Під час складання цієї програми радилися з медиками, підприємцями, громадськими діячами щоб врахувати всі побажання. Вона передбачає три важливі кроки. Перший крок: охорона здоров’я та медицина, крок другий – підтримка та допомога. Завдяки йому найбільш незахищені верстви населення отримають підтримку та захист всієї громади. Крок третій – бізнес та робочі місця. За словами міського голови, вінницьким підприємцям потрібно підставити плече, аби зберегти їх бізнес та робочі місця в першу чергу для вінничан.

– Наша команда розробила ряд заходів, які дозволять швидко відновити економіку Вінниці, дати можливість запрацювати підприємствам. Ми звільняємо підприємців усіх категорій від сплати усіх податків та зборів: сплати земельного податку та податку на нежитлову нерухомість за березень, плати за комунальне майно за квітень та травень, плати по договорах земельного сервітуту за  березень та квітень, а підприємців I та II групи від сплати єдиного податку за квітень та травень.

У рамках програми у Вінниці планують створити муніципальну ПЛР-лабораторію де проводитимуть тестування на COVID-19 мешканцям міста, а за потреби – регіону. А ще тримісячний запас медикаментів та засобів індивідуального захисту для лікарів. У планах і створення резерву з трьох тисяч лікарняних ліжок.Депутати одноголосно підтримали ініційовану Моргуновим програму антикризової підтримки громади. Детальніше з програмою можна ознайомитись за посиланням.

Також під час сесії міськради було депутати затвердили Програму розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки. Вона передбачає збільшення кількості працевлаштованих людей з інвалідністю та інших груп, які потребують підтримки.

 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини