Новини

Вінницькі фонтани запрацюють з 1 серпня, а запуск фонтану ROSHEN відтерміновується

31 липня 2020, 13:37

Фонтани у Вінниці запрацюють цієї суботи. Тоді як запуск світломузичного фонтану ROSHEN відтермінували на тиждень. Тепер дата відкриття плаваючого фонтану - 8 серпня.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.Він також зазначив, якими будуть умови відвідування фонтану та  розповів хто контролюватиме дотримання карантинних вимог.

«За три місяці ми мали багато звернень від вінничан та гостей нашого міста щодо відкриття фонтанів, наводили та приклади інших міст України – таких як Київ, Одеса, де вони відкриті. Тому ми прийняли рішення - запустити вінницькі фонтани з першого серпня, а фонтан ROSHEN розпочне працювати на тиждень пізніше. У зв’язку із ситуацією захворюваності на COVID-19 у місті Вінниці ніякого урочистого відкриття не буде. А усі відвідувачі фонтану мають дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції задля своєї безпеки і оточення. Контроль за карантинними заходами відповідно до чинного законодавства покладається на Національну поліцію. Ми відправили відповідний лист на міський відділ поліції щодо включення цієї зони відпочинку у їхній маршрут патрулювання», -  сказав Сергій Моргунов.  

Також міський голова зазначив, що в разі зростання кількості хворих на коронавірус, у Вінниці будуть вжиті жорсткіші карантинні вимоги. Нагадаємо,  що у  зв’язку із запровадженням карантину в Україні, цього року традиційне відкриття світломузичного фонтану Roshen у Вінниці не відбулося.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини